Cene → Sveže i prerađeno meso → YUHOR JETR.PASTETA U CREVU 130g komadna
YUHOR JETR.PASTETA U CREVU 130g komadna
Pakovanje 130 g 1 prodavnica Barkod 8600084065060
82,90 din
najjeftinije u prodavnici Luki, na akciji do 08.10.
637,69 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
82,90 din94,90 din637,69 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−43%YUHOR CAJNA PASTETA 50G
- Šumadija Market39,90
- Leon45,99
- Europrom49,90
+27 prodavnica798,00 din/kg
−43%YUHOR CURECA PASTETA 50G
- Šumadija Market39,90
- Europrom49,90
- Aman%49,99
+26 prodavnica798,00 din/kg
−43%YUHOR DIMLJENA PASTETA 50G
- Šumadija Market39,90
- Leon45,99
- Europrom49,90
+25 prodavnica798,00 din/kgYUHOR DELIKATES PECENICA U OMOTU
- Cash & Carry Plus1.039,99
- Yuhor1.099,99
- Maxi · Mega Maxi1.249,00
+1 prodavnica- −16%
YUHOR PILECI FILE U CREVU
- RIČ%799,99
- Yuhor1.099,99
- Soulfood1.229,99
- −7%
YUHOR VIRŠLA PILEĆA SPECIJAL 205 g
- Europrom%139,90
- Prima147,00
- Fortuna Market159,99
682,44 din/kg YUHOR ALPSKA
- Luki649,00
- Podunavlje699,99
YUHOR BALKANSKA KOBASICA 320g
- Luki489,00
- Gomex499,99
1.528,13 din/kg












