Cene → Sveže i prerađeno meso → Yuhor St.Šunka Crevo
Yuhor St.Šunka Crevo
1 prodavnica Barkod 8600084000320
999,00 din
najjeftinije u prodavnici Luki, na akciji do 08.10.
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
999,00 din1.099,00 din
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%YUHOR PILEĆA klasik SPECIJAL KOBASICA 325g
- Leon%119,99
- VUM%129,00
- Podunavlje134,99
+30 prodavnica369,20 din/kg
−43%Yuhor Čajna Pašteta 50 g
- Leon45,99
- Europrom49,90
- Aman%49,99
+27 prodavnica919,80 din/kg
−43%Yuhor Ćureća Pašteta 50 g
- Europrom49,90
- Aman%49,99
- Cash & Carry Plus49,99
+26 prodavnica998,00 din/kg
−43%Yuhor Dimljena Pašteta 50 g
- Leon45,99
- Europrom49,90
- Aman%49,99
+25 prodavnica919,80 din/kg
−8%YUHOR PLANINSKA klasik SPECIJAL KOBASICA 325g
- Leon149,99
- Podunavlje154,99
- Cash & Carry Plus163,20
+14 prodavnica461,51 din/kgYuhor Delikates Pečenica u Omotu
- Cash & Carry Plus1.039,99
- Maxi · Mega Maxi1.249,00
- Soulfood1.269,99
Yuhor Alpska
- Luki649,00
- Podunavlje649,99
Yuhor Balkanska Kobasica 320 g
- Luki489,00
- Gomex499,99
1.528,13 din/kg








