Cene → Kućna hemija → FINISH ALL IN 1 100 TAB REGULAR SUPER CENA

FINISH ALL IN 1 100 TAB REGULAR SUPER CENA
2 prodavnice Barkod 5997321734040
29,90 din
najjeftinije u prodavnici Luki
Najskuplje je 1.249,90 din, +4080% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
29,90 din
-
Aleksandrović6 prodavnica: 1.119,90 - 1.299,90 din · Negotin, Jabukovac, Štubik1.249,90 din+1.220,00 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-361.119,90 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb1.179,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb1.249,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 681.249,90 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb1.249,91 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-21.299,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 1.249,90 | 1.249,90 |
| 01.09.2026. | 1.249,90 | 1.249,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FINISH TABLETE AIO 100tab.Aleksandrović
- FINISH ALL IN 1 100 TAB REGULAR SUPER CENALuki
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%FINISH za cisc.masine kapsule 3/1
- Maxi Online · Mega Maxi%389,99
- Trnava Promet390,00
- Euro Ša M421,75
+14 prodavnica130,00 din/kom
−34%FINISH SRED.ZA CIS.MASINA ZA SUD. LIMUN 250ML
- Maxi Online · Mega Maxi%389,99
- Cash & Carry Plus499,99
- Soulfood509,99
+3 prodavnice1.559,96 din/l
FINISH SJAJ 400ml REGULAR
- Trlić389,99
- VP Dima429,00
- Metalac Market449,00
+4 prodavnice974,98 din/l
FINISH ALL IN 1 100 TAB
- Metalac Market1.686,74
- Sunce (Qvattro)1.799,99
- Senta Promet1.805,25
+3 prodavnice16,87 din/kom
−58%FINISH GEL AIO REGULAR 650ML
- Idea · Mercator · Roda%470,00
- Trlić749,99
- dm789,00
+1 prodavnica723,08 din/l
FINISH SJAJ ZA SUDOVE CLASSIC 400ML
- Trnava Promet329,00
- Euro Ša M339,00
- Aroma353,00
+2 prodavnice822,50 din/l
FINISH TABLETE 140/1 CLASSIC
- Sunce (Qvattro)1.588,99
- Aleksandrović1.599,99
- Prima1.710,00
+2 prodavnice11,35 din/kom
finish ULTIMATE HYG.GEL za sudomašinu 1l
- dm1.199,00
- Cash & Carry Plus1.399,99
- Idea · Mercator · Roda2.023,45
1.199,00 din/l













