Cene → Slatkiši i žitarice → Napolitanke za Kakaom 400 g Prest
Napolitanke za Kakaom 400 g Prest
Pakovanje 400 g 5 prodavnica Barkod 5310119004239
149,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
374,98 din/kg
Najskuplje je 182,00 din, +21% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
149,99 din374,98 din/kg
-
Aleksandrović11 prodavnica: 149,99 din · Negotin, Bor, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Zaječar149,99 din374,98 din/kg
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33149,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49149,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6149,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38149,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7149,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26149,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb149,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68149,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25149,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6149,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99149,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta150,00 din375,00 din/kg+0,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta159,90 din399,75 din/kg+9,91 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd182,00 din455,00 din/kg+32,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 149,99 | 150,00 |
| 19.09.2026. | 149,99 | 150,00 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 150,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NAPOL.PREST 400G KAKAOAleksandrović
- NAPOLITANKA SA KAKAOM 400gr PRESTCash & Carry Plus
- NAPOLITANKE ZA KAKAOM 400g PRESTLuki
- Napolitanke kakao 400Mikromarket
- NAPOLI.SA KAKAOM PREST 400GŠumadija Market
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Napolitanke Kocka Mlečna Čokolada Plazma 135 g
- Trnava Promet%165,00
- ZAM%169,90
- Europrom%169,99
+38 prodavnica1.222,22 din/kg
−29%Napolitanke Creme Jaffa 187 g
- Aksa79,00
- RIČ%89,99
- Europrom%99,90
+38 prodavnica422,46 din/kg
−29%Napolitanke Šlag&Čokolada Jaffa 187 g
- Aksa79,00
- VUM%99,90
- Aman%99,99
+37 prodavnica422,46 din/kg
−27%Napolitanke Kocka Bela Čokolada Plazma 130 g
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%165,00
- ZAM%169,90
+36 prodavnica1.230,69 din/kg
−36%Napolitanke Limun Bambi 185 g
- Transkom 9484,90
- Euro Ša M89,00
- Europrom89,90
+35 prodavnica458,92 din/kg
−18%Napolitanke Kakao Štark 180 g
- Transkom 94115,00
- Cash & Carry Plus124,99
- Lidl128,99
+35 prodavnica638,89 din/kg
−36%Napolitanke Čokolada Bambi 185 g
- Transkom 9484,90
- Euro Ša M89,00
- Europrom89,90
+34 prodavnice458,92 din/kg
−29%Napolitanke Lešnik Jaffa 187 g
- VUM%99,90
- Aman%99,99
- Aroma%99,99
+34 prodavnice534,22 din/kg










