Cene → Slatkiši i žitarice → Napolitanke sa Lešnikom 400 g Prest
Napolitanke sa Lešnikom 400 g Prest
Pakovanje 400 g 5 prodavnica Barkod 5310119004079
149,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
374,98 din/kg
Najskuplje je 181,00 din, +21% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
149,99 din374,98 din/kg
-
Aleksandrović7 prodavnica: 149,99 din · Bor, Negotin, Jabukovac, Zaječar149,99 din374,98 din/kg
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33149,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49149,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6149,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb149,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7149,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36149,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99149,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta150,00 din375,00 din/kg+0,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta159,90 din399,75 din/kg+9,91 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd181,00 din452,50 din/kg+31,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 149,99 | 150,00 |
| 01.09.2026. | 149,99 | 150,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NAPOL.PREST 400G LESNIKAleksandrović
- NAPOLITANKA SA LESNIKOM 400gr PRESTCash & Carry Plus
- NAPOLITANKE SA LESNIKOM 400g PRESTLuki
- Napolitanke prestMikromarket
- prest napol.sa lesnikom 400 grŠumadija Market
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Napolitanke Kocka Mlečna Čokolada Plazma 135 g
- Trnava Promet%165,00
- ZAM%169,90
- Europrom%169,99
+38 prodavnica1.222,22 din/kg
−29%Napolitanke Creme Jaffa 187 g
- Aksa79,00
- RIČ%89,99
- Europrom%99,90
+38 prodavnica422,46 din/kg
−29%Napolitanke Šlag&Čokolada Jaffa 187 g
- Aksa79,00
- VUM%99,90
- Aman%99,99
+37 prodavnica422,46 din/kg
−27%Napolitanke Kocka Bela Čokolada Plazma 130 g
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%165,00
- ZAM%169,90
+36 prodavnica1.230,69 din/kg
−36%Napolitanke Limun Bambi 185 g
- Transkom 9484,90
- Euro Ša M89,00
- Europrom89,90
+35 prodavnica458,92 din/kg
−18%Napolitanke Kakao Štark 180 g
- Transkom 94115,00
- Cash & Carry Plus124,99
- Lidl128,99
+35 prodavnica638,89 din/kg
−36%Napolitanke Čokolada Bambi 185 g
- Transkom 9484,90
- Euro Ša M89,00
- Europrom89,90
+34 prodavnice458,92 din/kg
−29%Napolitanke Lešnik Jaffa 187 g
- VUM%99,90
- Aman%99,99
- Aroma%99,99
+34 prodavnice534,22 din/kg










