Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → SPRITE 0.33 LIMENKA

SPRITE 0.33 LIMENKA
Pakovanje 330 ml 4 prodavnice Barkod 5000112609486
84,90 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
257,27 din/l
Najskuplje je 84,99 din, +0% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
84,90 din257,27 din/l
-
Europrom48 radnji u 24 mesta84,90 din257,27 din/l
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik84,99 din257,55 din/l+0,09 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta84,99 din257,55 din/l+0,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 84,90 | 84,95 |
| 01.09.2026. | 84,90 | 84,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SPRITE 0.33 LIMEuroprom
- SOK SPRITE 033L LIMENKAFortuna Market
- SPRITE 0.33 LIMENKALuki
- SOK SPRITE 0.33 LIM.Senta Promet
- SPRITE 0,33 LIMENKAVUM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%SPRITE 0,33L
- Gomex%69,99
- Idea%69,99
- Mercator%69,99
+24 prodavnice212,09 din/l
SPRITE 0.5LX12 PET
- Cash & Carry Plus79,99
- Aleksandrović84,99
- Profi88,49
+24 prodavnice159,98 din/l
−16%SPRITE 1,5L
- Medius%134,90
- Sunce (Qvattro)151,99
- Trnava Promet153,00
+20 prodavnica89,93 din/l
SPRITE 0,25L PB
- Cash & Carry Plus84,99
- VUM85,00
- VP Dima88,00
+16 prodavnica339,96 din/l
−11%SPRITE 0,5L
- Gomex%84,99
- Super Vero89,99
- Aman99,99
+6 prodavnica169,98 din/l
SPRITE 0.33 LIMENKA SLEEK
- BB Trade79,97
- Aleksandrović79,99
- Metro84,00
+2 prodavnice242,33 din/l
SPRITE 0,33L
- Euro Ša M50,00
- Trlić79,00
- Čutura89,99
+1 prodavnica151,52 din/l
SPRITE 1.5l #9/432 M
- Euro Ša M99,00
- BB Trade154,97
- Europrom159,90
+1 prodavnica66,00 din/l















