Cene → So i začini → ZAČIN ZA RIBLJU ČORBU VITAMIN 90G

ZAČIN ZA RIBLJU ČORBU VITAMIN 90G
Pakovanje 90 g 13 prodavnica Barkod 8600284100841
68,50 din
najjeftinije u prodavnici Prima
761,11 din/kg
Najskuplje je 200,99 din, +193% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
68,50 din761,11 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula142,50 din1.583,33 din/kg+74,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta149,00 din1.655,56 din/kg+80,50 din
-
Aleksandrović6 prodavnica: 149,99 din · Negotin, Zaječar, Kladovo149,99 din1.666,56 din/kg+81,49 din
adrese radnji ▾
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38149,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb149,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68149,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36149,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99149,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296149,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta158,60 din1.762,22 din/kg+90,10 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta161,00 din1.788,89 din/kg+92,50 din
-
165,99 din190,13 din1.844,33 din/kg+97,49 din
-
Metro veleprodaja9 prodavnica: 167,99 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac167,99 din1.866,56 din/kg+99,49 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Krnjača167,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac167,99 din
- Beograd · Metro, Zemun167,99 din
- Kragujevac · Metro167,99 din
- Niš · Metro167,99 din
- Novi Sad · Metro167,99 din
- Palić · Metro167,99 din
- Požarevac · Metro167,99 din
- Šabac · Metro167,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta169,99 din1.888,78 din/kg+101,49 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta183,00 din2.033,33 din/kg+114,50 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu184,99 din2.055,44 din/kg+116,49 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta199,00 din2.211,11 din/kg+130,50 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta200,99 din2.233,22 din/kg+132,49 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 68,50 | 165,50 |
| 01.09.2026. | 68,50 | 165,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DODATAK ZA RIBLJU COR.90G HORAleksandrović
- ZACIN ALAS ZA RIB CORBU 90G VITAMINAman
- ZACIN ZA RIBLJU CORBU ALAS 90gr VITAMINCash & Carry Plus
- ZAČIN "VITAMIN" ALAS RIBLJA CORBA 90G L082-2Euro Ša M
- SMESA ZACINA ALAS RIB.CORBA 90g HORGOSLuki
- 90G VITAMIN ALAS ZAC ZA R.COR-STAND.-VAR.Metro
- ZACINI ZA RIB.COR.ALAS 90Prima
- Alas Zacin Smesa za Riblju Corbu 90G VitaminRIČ
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%ZAČIN DODATAK JELIMA C 250G
- Maxi%129,99
- Maxi Online%129,99
- Mega Maxi%129,99
+32 prodavnice519,96 din/kg
−21%ZAČIN DODATAK JELIMA VEGETA 250G
- Aleksandrović114,90
- Morava173,13
- Idea%179,99
+32 prodavnice459,60 din/kg
−29%ZAČIN DODATAK JELIMA VEGETA 400G
- Trnava Promet%248,00
- Cash & Carry Plus249,99
- Euro Ša M%269,90
+31 prodavnica620,00 din/kg
−40%ZAČIN ZA RIBLJU ČORBU ALEVA 90G
- Aleksandrović89,90
- Idea%119,99
- Mercator%119,99
+30 prodavnica998,89 din/kg
−32%ZAČIN ZA SARMU I PUNJENU PAPRIKU ALEVA 60G
- Aleksandrović79,99
- Trnava Promet%86,00
- Metro95,99
+29 prodavnica1.333,17 din/kg
−15%ZAČIN ZA GOVEĐI GULAŠ ALEVA 50G
- Aleksandrović69,90
- Leon95,99
- Trnava Promet102,00
+29 prodavnica1.398,00 din/kg
−27%ZAČIN ZA PASULJ ALEVA 84G
- Aleksandrović69,90
- Trnava Promet119,00
- Euro Ša M%119,90
+29 prodavnica832,14 din/kg
−26%ZAČIN DODATAK JELIMA C 500G
- Trnava Promet247,00
- Cash & Carry Plus249,99
- Podunavlje%269,99
+29 prodavnica494,00 din/kg







