Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voćni Nektar Next Bući Bući Jabuka 0,2 l Brik

Voćni Nektar Next Bući Bući Jabuka 0,2 l Brik
Najskuplje je 83,00 din, +66% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
49,99 din249,95 din/l
-
49,99 din54,99 din249,95 din/l
-
VUM76 radnji u 40 mesta50,00 din250,00 din/l+0,01 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta54,90 din274,50 din/l+4,91 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta54,97 din274,85 din/l+4,98 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 54,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik54,99 din274,95 din/l+5,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3354,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4954,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 654,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/554,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb54,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3854,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 754,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2654,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4354,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1054,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1554,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb54,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-254,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb54,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6854,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3654,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2554,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 654,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9954,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29654,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb54,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad54,99 din274,95 din/l+5,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu54,99 din274,95 din/l+5,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta55,00 din275,00 din/l+5,01 din
-
55,00 din275,00 din/l+5,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun55,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača55,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac55,00 din
- Kragujevac · Metro55,00 din
- Niš · Metro55,00 din
- Novi Sad · Metro55,00 din
- Palić · Metro55,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta55,00 din275,00 din/l+5,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta56,00 din280,00 din/l+6,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta56,90 din284,50 din/l+6,91 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd57,00 din285,00 din/l+7,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta57,17 din285,85 din/l+7,18 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta57,99 din289,95 din/l+8,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta59,00 din295,00 din/l+9,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta59,90 din299,50 din/l+9,91 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta59,99 din299,95 din/l+10,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta59,99 din299,95 din/l+10,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta59,99 din299,95 din/l+10,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik59,99 din299,95 din/l+10,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta60,00 din300,00 din/l+10,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu60,50 din302,50 din/l+10,51 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 58,53 – 63,90 din61,66 din308,30 din/l+11,67 din
-
MercatorRadnje: Beograd62,99 din314,95 din/l+13,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta62,99 din314,95 din/l+13,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta62,99 din314,95 din/l+13,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta64,99 din324,95 din/l+15,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta69,99 din349,95 din/l+20,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta83,00 din415,00 din/l+33,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Mercator · Roda · Idea · Aman · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 49,99 | 58,50 |
| 20.09.2026. | 49,99 | 58,50 |
| 19.09.2026. | 49,99 | 58,95 |
| 01.09.2026. | 45,99 | 58,95 |
Promene cene
- Soulfood 21.09. 79,99 → 59,99 din -25%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NEXT BUCI KL.JAB.0.2 BRIKAleksandrović
- NEXT BUCI BUCI JABUKA 0.2Aman
- SOK NEGAZIRANI NEXT BUCI BUCI JABUKA 0,2LAroma, City
- SOK NEXT BUCI BUCI JABUKA 0.2L BRIKBB Trade
- SOK NEXT JABUKA BUCI BUC 0,2L COCA COLACash & Carry Plus
- NEXT BUCI BUCI JABUKA 0,2Euro Ša M
- NEXT BUCI BUCI JABUKA 0.2-3215Europrom
- SOKIĆ NEXT BUĆI BUĆI 02L JABUKAFortuna Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−20 % po lVoćni Nektar Nectar Family Jabuka 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- VUM%39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
+34 prodavnice199,50 din/l
−14 % po lVoćni Nektar Happy Day Happy Jabuka 0,2 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%42,99
- Univerexport%42,99
- Trnava Promet45,00
+23 prodavnice214,95 din/l
−30 % po lVoćni Napitak Voćne Kapi Jabuka 0,2 l Brik
- Senta Promet%34,99
- Cash & Carry Plus44,99
- Euro Ša M47,00
+11 prodavnica174,95 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Voćni Nektar Nectar Family Borovnica 1 l Brik
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Multivitamin 1,5 l PET
- Šumadija Market99,90
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,60 din/l
−33%Voćni Napitak Tube Orange 1,5 l PET
- RIČ%99,99
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,66 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Red Mix 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−28%Voćni Nektar Nectar Family Jabuka 1,5 l Brik
- Lidl149,99
- VUM%149,99
- Podunavlje%158,99
+37 prodavnica99,99 din/l
−18%Voćni Nektar Nectar Family Jagoda 0,2 l Brik
- VUM39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
- Trnava Promet46,00
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%Voćni Sok Life Borovnica 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- RIČ%219,99
- Aman%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l
−23%Voćni Nektar Nectar Family Breskva 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
+36 prodavnica199,50 din/l



