Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → SIR PUNOMASNI SVEZI EKO JASTREBCANKA
SIR PUNOMASNI SVEZI EKO JASTREBCANKA
Pakovanje 4 kg Mlečna mast 45% 2 prodavnice Barkod 8607000156090
999,99 din
najjeftinije u prodavnici Čutura
250,00 din/kg
Najskuplje je 3.699,00 din, +270% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
999,99 din250,00 din/kg
-
3.699,00 din924,75 din/kg+2.699,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun3.699,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača3.699,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac3.699,00 din
- Kragujevac · Metro3.699,00 din
- Niš · Metro3.699,00 din
- Novi Sad · Metro3.699,00 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR PUNOMASNI SVEZI EKO JASTREBCANKAČutura
- 4KG JASTREBACKI SIR 45%-STAND.-VAR.Metro
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%SIR PARMEZAN PARMONIA ZANETTI 40G
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+33 prodavnice2.497,50 din/kg
−27%SIR GREKOS 250G
- Metro%175,00
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
+33 prodavnice700,00 din/kg
−19%SIR DOMAĆI MLADI 250G PRESIDENT
- Aleksandrović129,99
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
+33 prodavnice519,96 din/kg
−35%SIR GREKOS 500G
- Metalac Market%279,99
- Super Vero%298,99
- Univerexport%299,99
+32 prodavnice559,98 din/kg
−28%SIR TOPLJENI NATUR BISER 140G
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+32 prodavnice1.085,64 din/kg
−14%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 100G
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M101,00
+31 prodavnica949,00 din/kg
−12%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 200G
- Euro Ša M%144,90
- Metro176,00
- Cash & Carry Plus184,99
+31 prodavnica724,50 din/kg
−18%SIR SITAN MOJA KRAVICA 60%MM 500G
- Medius%279,90
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Univerexport319,99
+26 prodavnica559,80 din/kg












