Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → KREM SIR 100G

KREM SIR 100G
Pakovanje 100 g 3 prodavnice Barkod 8606104395893
76,89 din
najjeftinije u prodavnici Tekijanka
768,90 din/kg
Najskuplje je 84,00 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 76,89 | 79,99 |
| 01.09.2026. | 76,89 | 79,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KREM SIR 100GČutura
- SIR.NAMAZ CLASSIC 100G MILK HOUSEPrima
- KREM SIR 100G MILK HOUSETekijanka
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%KREM SIR ABC 200G
- Leon199,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%209,99
- Sunce (Qvattro)%214,99
+34 prodavnice999,95 din/kg
−31%KREM SIR ABC 100G
- Leon109,99
- Univerexport%109,99
- Transkom 94119,90
+36 prodavnica1.099,90 din/kg
−20%KREM SIR MOJA KRAVICA 100G
- Metro%75,00
- Cash & Carry Plus79,99
- Idea · Mercator · Roda%79,99
+32 prodavnice750,00 din/kg
−19%KREM SIR MOJA KRAVICA 200G
- Metro%157,00
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus179,99
+34 prodavnice785,00 din/kg
−23%KREM ZA KAFU CAMPINA 10X10G
- Cash & Carry Plus74,99
- Leon79,99
- Tekijanka87,99
+21 prodavnica749,90 din/kg
KREM SIR ZAPIS TARE 150G
- Europrom139,90
- VUM139,99
- Euro Ša M140,00
+10 prodavnica932,67 din/kg
KREM SIR VLAŠAC ABC 100G
- Euro Ša M124,00
- Gomex149,99
- Idea · Mercator · Roda149,99
+6 prodavnica1.240,00 din/kg
−7%KREM SIR ARLA 200G
- Gomex%259,99
- BB Trade277,97
- Super Vero278,99
+8 prodavnica1.299,95 din/kg














