Cene → Slane grickalice → KIKIRIKI PECENI U LJUSCI SLANI 200G NNC
KIKIRIKI PECENI U LJUSCI SLANI 200G NNC
Pakovanje 200 g 2 prodavnice Barkod 8606034140150
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Čutura
499,95 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
99,99 din499,95 din/kg
-
Aleksandrović7 prodavnica: 99,99 din · Negotin, Bor, Kladovo, Zaječar99,99 din499,95 din/kg
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4999,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 699,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3899,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb99,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6899,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3699,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9999,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 99,99 | 99,99 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 99,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KIKIRIKI PECENI U LJUSCI 200GAleksandrović
- KIKIRIKI PECENI U LJUSCI SLANI 200GČutura
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −29 % po kg
FINA KIKIRIKI PECENI U OPNI SLANI 300G DTL IN SISM
- Leon105,99
- Europrom%109,90
- Tekijanka115,08
+8 prodavnica353,30 din/kg - −28 % po kg
KIKIRIKI PECENI U OPNI SLANI 250G
- Soulfood89,99
- Aleksandrović99,99
- Čutura109,99
359,96 din/kg - −27 % po kg
FINA KIKIRIKI PRZENI SLANI 300G DTL IN SISTEM
- Leon109,99
- Europrom119,90
- VUM119,99
+8 prodavnica366,63 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−28%KIKIRIKI PRŽENI SLANI JUMBO 180G
- Medius%139,90
- Cash & Carry Plus139,99
- Prima148,50
+27 prodavnica777,22 din/kg
−28%KIKIRIKI PEČENI SLANI JUMBO 180G
- Medius%139,90
- Cash & Carry Plus139,99
- Prima148,50
+27 prodavnica777,22 din/kg
KIKIRIKI KUGLICE SA PAPRIKOM GUD 95G
- Trnava Promet125,00
- Maxi · Mega Maxi132,99
- Univerexport132,99
+24 prodavnice1.315,79 din/kg
KIKIRIKI KUGLICE SA PAPRIKOM GUD 40G
- Cash & Carry Plus69,99
- Trnava Promet73,00
- Maxi · Mega Maxi74,99
+23 prodavnice1.749,75 din/kg
−24%KIKIRIKI PRŽENI CHILI GUD 80G
- Šumadija Market84,90
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Cash & Carry Plus94,99
+21 prodavnica1.061,25 din/kg
−8%KIKIRIKI MARBO GUD 40G PRŽENI SLANI
- Cash & Carry Plus49,99
- Trnava Promet54,00
- Podunavlje%54,99
+19 prodavnica1.249,75 din/kg
−28%KIKIRIKI PEČENI NESLANI JUMBO 180G
- Medius%139,90
- Cash & Carry Plus139,99
- Fortuna Market159,99
+17 prodavnica777,22 din/kg
KIKIRIKI PRŽENI U VAKUMU JUMBO 250G
- Aleksandrović149,99
- Cash & Carry Plus199,98
- Senta Promet199,99
+17 prodavnica599,96 din/kg















