Cene → Smrznuti proizvodi → Torta Domaca Grcki Sladoled 2 kg Vanila NNC
Torta Domaca Grcki Sladoled 2 kg Vanila NNC
Pakovanje 2 kg 2 prodavnice Barkod 8606006572873
1.499,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman
750,00 din/kg
Najskuplje je 1.599,99 din, +7% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.499,99 din750,00 din/kg
-
Čutura39 radnji u 17 mesta1.599,99 din800,00 din/kg+100,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 1.499,99 | 1.549,99 |
| 01.09.2026. | 1.499,99 | 1.549,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TORTA GRCKI SLADOLED 2KG VANILAAman
- TORTA DOMACA GRCKI SLADOLED 2KG VANILAČutura
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −31 % po kg
Smrznuta Domaća Torta Doboš 1,5 kg
- Cash & Carry Plus779,99
- Podunavlje899,99
- Gomex1.299,99
519,99 din/kg - −31 % po kg
Smrznuta Domaća Torta Švarcvald 1,5 kg
- Cash & Carry Plus779,99
- Podunavlje899,99
- Gomex1.299,99
519,99 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Torta 1,7 kg Jaffa Gelato NJS
- Profi1.215,00
- RIČ1.619,99
- Cash & Carry Plus1.659,99
+15 prodavnica714,71 din/kgTorta Maturski Rad Veliki Šnit 1,6 kg
- Leon1.635,99
- Euro Ša M1.770,00
- Transkom 941.839,90
+14 prodavnica1.022,49 din/kg
Torta Snežna Kraljica Gracia 1,6 kg Gelato
- BB Trade1.499,97
- RIČ1.629,99
- Cash & Carry Plus1.659,99
+14 prodavnica937,48 din/kgTORTA COKOLADNA -VISNJA veliki snit
- ZAM1.799,90
- Euro Ša M1.825,00
- Gomex1.849,99
+9 prodavnica1.124,94 din/kg- −6%
TORTA MOSKVA veliki snit
- BB Trade%1.749,88
- Euro Ša M1.875,00
- ZAM1.899,00
+9 prodavnica1.166,59 din/kg TORTA MATURSKI RAD mali snit
- Euro Ša M995,00
- Transkom 941.019,90
- Europrom1.049,90
+7 prodavnica1.243,75 din/kg
Torta pistac malina cake 900g Stanic
- Trnava Promet1.289,00
- ZAM1.399,90
- Aleksandrović1.399,99
+7 prodavnica1.432,22 din/kgTORTA AMORE veliki snit
- Euro Ša M1.799,00
- Transkom 941.839,90
- Europrom1.899,90
+7 prodavnica1.124,38 din/kg











