Cene → So i začini → Paprika Slatka 100 g Vitamin

Paprika Slatka 100 g Vitamin
Pakovanje 100 g 1 prodavnica Barkod 8600284101268
249,99 din
najjeftinije u prodavnici Čutura, na akciji do 30.10.
2.499,90 din/kg
⚠ Pre akcije bilo je i 199,99 din (21.09.)
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
249,99 din279,99 din2.499,90 din/kg
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −62 % po kg
Paprika slatka 100 g Mladost
- Trnava Promet94,00
- Cash & Carry Plus94,99
- Sunce (Qvattro)99,99
+2 prodavnice940,00 din/kg - −60 % po kg
Paprika slatka 100 g Centropak
- Trnava Promet99,00
- Šumadija Market144,00
990,00 din/kg
−60 % po kgPaprika Mlevena Slatka Moravka 100 g
- Morava%99,90
- Leon106,99
- Trnava Promet108,00
+20 prodavnica999,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Paprika Mlevena Slatka Aleva 100 g
- Aman%249,99
- Maxi Online%249,99
- Šumadija Market259,90
+33 prodavnice2.499,90 din/kg
−19%Paprika Mlevena Slatka Aleva 50 g
- BB Trade97,97
- Trnava Promet%137,00
- Morava%149,90
+32 prodavnice1.959,40 din/kg
−16%Paprika tucana sudžuk 75 g Aleva
- Trnava Promet239,00
- Europrom%239,90
- Trlić249,99
+23 prodavnice3.186,67 din/kg
−18%Paprika Mlevena Ljuta Aleva 100 g
- Mikromarket169,99
- Šumadija Market259,90
- Senta Promet266,46
+23 prodavnice1.699,90 din/kg
−24%Paprika Mlevena Slatka Vitamin 100 g
- Europrom239,00
- Metro239,99
- Tekijanka248,59
+21 prodavnica2.390,00 din/kg
−10%Paprika Mlevena Slatka Vitamin 50 g
- Europrom134,00
- Metro139,98
- Idea · Mercator · Roda150,00
+19 prodavnica2.680,00 din/kg
−18%Paprika Mlevena Slatka Moravka 100 g
- Morava%99,90
- Leon106,99
- Trnava Promet108,00
+20 prodavnica999,00 din/kg
−50%Paprika Mlevena Slatka Podravka 100 g
- Mikromarket%134,99
- Senta Promet165,62
- VUM199,99
+17 prodavnica1.349,90 din/kg
















