Cene → Alkoholna pića → Pivo Jelen Cool 0,5 l Limenka

Pivo Jelen Cool 0,5 l Limenka
Pakovanje 500 ml 24 prodavnice Barkod 8600105002095
96,00 din
najjeftinije u prodavnici Metro
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad
192,00 din/l
Najskuplje je 134,99 din, +41% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
96,00 din192,00 din/l
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun96,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača96,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac96,00 din
- Kragujevac · Metro96,00 din
- Niš · Metro96,00 din
- Novi Sad · Metro96,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta99,90 din199,80 din/l+3,90 din
-
99,99 din119,99 din199,98 din/l+3,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula99,99 din199,98 din/l+3,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta99,99 din199,98 din/l+3,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta103,10 din206,20 din/l+7,10 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta107,00 din214,00 din/l+11,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta109,90 din219,80 din/l+13,90 din
-
Aleksandrović22 prodavnice: 109,99 - 129,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik109,99 din219,98 din/l+13,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33109,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49109,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6109,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5109,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb109,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38109,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7109,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26109,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43109,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10109,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15109,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb109,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2109,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb109,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68109,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36109,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25109,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6109,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99109,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296109,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb109,99 din
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb129,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta109,99 din219,98 din/l+13,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta114,90 din229,80 din/l+18,90 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd115,00 din230,00 din/l+19,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta115,00 din230,00 din/l+19,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta116,70 din233,40 din/l+20,70 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta119,97 din239,94 din/l+23,97 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta119,99 din239,98 din/l+23,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad120,99 din241,98 din/l+24,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu123,00 din246,00 din/l+27,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta129,00 din258,00 din/l+33,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta129,00 din258,00 din/l+33,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta129,99 din259,98 din/l+33,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta129,99 din259,98 din/l+33,99 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta129,99 din259,98 din/l+33,99 din
-
134,99 din269,98 din/l+38,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Aroma · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 99,90 | 115,85 |
| 19.09.2026. | 99,90 | 115,85 |
| 01.09.2026. | 94,99 | 115,85 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JELEN COOL 0.5L LIMEN.BEZAL.Aleksandrović
- PIVO BEZALKOHOLNO JELEN COOL 0.5 CAN APATINSKAAman
- PIVO BEZALKOHOLNO JELEN COOL LIMENKA 0.5LAroma, City
- PIVO BEZALKOHOLNO JELEN COOL 0.5L LIMBB Trade
- BEZALKOHOLNO PIVO JELEN COOL LIM. 0.5LCash & Carry Plus
- JELEN COOL 0.5 CAN-BEZ ALK.Europrom
- JELEN COOL 0.5L CANLuki
- Pivo svetlo bezalkoh.Jelen Cool lim.0.5lMaxi Online
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −38 % po l
Pivo Carsko 0,5 l Limenka
- Leon59,99
- Prima%59,99
- Podunavlje63,99
+8 prodavnica119,98 din/l - −38 % po l
Pivo Konig limenka 500 ml
- Sunce (Qvattro)59,99
- Trnava Promet76,00
119,98 din/l
−38 % po lPivo Bezalkoholno Lav Twist Ananas 0,5 l Limenka
- Idea · Mercator · Roda%60,00
- Sunce (Qvattro)84,40
- Euro Ša M86,00
+7 prodavnica120,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Pivo Tuborg 0,5 l Limenka
- Maxi Online%79,99
- Šumadija Market89,90
- ZAM89,90
+36 prodavnica159,98 din/l
−22%Pivo Birra Moreti 0,5 l Limenka
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Maxi Online%89,99
- BB Trade%94,99
+34 prodavnice179,98 din/l
−25%Pivo Amstel 0,5 l Limenka
- Soulfood%74,99
- Šumadija Market79,90
- Leon79,99
+35 prodavnica149,98 din/l
−20%Pivo Zaječarsko 0,5 l Limenka
- Medius%79,90
- Čutura%79,99
- Sunce (Qvattro)%79,99
+34 prodavnice159,80 din/l
−19%Pivo Lav Premium 0,5 l Limenka
- Cash & Carry Plus74,99
- VUM74,99
- Sunce (Qvattro)%76,99
+33 prodavnice149,98 din/l
−26%Pivo Merak 0,5 l Limenka
- Transkom 9469,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Fortuna Market69,99
+33 prodavnice139,80 din/l
−13%Pivo Jelen Fresh Limun&Nana 0,5 l Limenka
- Aleksandrović109,99
- Cash & Carry Plus118,99
- Senta Promet%119,99
+32 prodavnice219,98 din/l
Pivo Carlsberg 0,4 l PB
- Transkom 9479,90
- BB Trade79,97
- VUM79,99
+32 prodavnice199,75 din/l






