Cene → Smrznuti proizvodi → Kroasan Mini Mini sa Pistaći Kremom 800 g Moka

Kroasan Mini Mini sa Pistaći Kremom 800 g Moka
Pakovanje 800 g 2 prodavnice Barkod 8600101410191
439,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
549,99 din/kg
Najskuplje je 499,99 din, +14% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
439,99 din549,99 din/kg
-
Čutura39 radnji u 17 mesta499,99 din624,99 din/kg+60,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 439,99 | 469,99 |
| 01.09.2026. | 439,99 | 469,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MOKA MINI KROASANI 800G PISTAC KREMAleksandrović
- KROASAN MINI MINI SA PISTACI KREMOM 800G MOKAČutura
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−56 % po kgMoka Kroasan sa Kakao Kremom 1 kg
- Soulfood%239,99
- Aleksandrović299,99
- ZAM339,90
+7 prodavnica239,99 din/kg- −42 % po kg
To-Kroasan Mini Pizza 1 kg Moka
- ZAM319,90
- Podunavlje319,99
- Metalac Market349,00
+6 prodavnica319,90 din/kg
−60 % po kgKroasan prazan mini ekonomik 1kg mara doo
- Cash & Carry Plus219,99
- Podunavlje249,99
- Super Vero249,99
219,99 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−8%Kroasani sa Nutellom 340 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%459,99
- Mercator · Roda479,99
- Metro484,93
+5 prodavnica1.352,91 din/kg
Kroasan sa Kremom 600 g Marija
- Mercator · Roda279,99
- Idea289,99
- Maxi Online · Mega Maxi312,99
466,65 din/kg
Kroasani Mini Krem Lešnik 450 g Alfa
- Mercator · Roda569,99
- Idea579,99
- Univerexport710,99
1.266,64 din/kgKroasani Mini 1 kg Sunny
- Idea · Mercator · Roda229,99
229,99 din/kg
Kroasani Puter Mini 400 g Alfa
- Idea · Mercator · Roda520,30
1.300,75 din/kg
Kroasani sa Kakao Kremom 1 kg Minute
- Idea · Mercator · Roda279,99
279,99 din/kgKroasani sa Kakao Kremom 1 kg Sunny
- Idea · Mercator · Roda299,99
299,99 din/kg- −9%
Kroasani Smrznuti Elzymi 300 g
- ZAM229,90
- Aleksandrović279,99
- Aroma%319,99
766,33 din/kg












