Cene → Sveže i prerađeno meso → Šunka Pizza -Carnex

Šunka Pizza -Carnex
4 prodavnice Barkod 8600012501865
599,99 din
najjeftinije u prodavnici Čutura, na akciji do 30.10.
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 1.060,00 din, +77% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
599,99 din899,99 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta699,90 din+99,91 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta989,99 din+390,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu1.060,00 din+460,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 699,90 | 944,99 |
| 03.10.2026. | 699,90 | 944,99 |
| 01.09.2026. | 699,90 | 914,99 |
Promene cene
- Podunavlje 03.10. 929,99 → 989,99 din +6%
- Prima 01.10. 999,00 → 1.060,00 din +6%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SUNKA PICA RINFUZ CARNEXČutura
- SUNKA PIZZA -CARNEXEuroprom
- sunka pizza 50186 carnexPodunavlje
- SUNKA PIZZA U OMOTU CARNEXPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−28%Šunka Stišnjena Neoplanta 330 g
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%349,99
- Leon355,99
- Šumadija Market359,90
+32 prodavnice1.060,58 din/kg
−39%Šunka za Pizzu Neoplanta 330 g
- Univerexport%219,99
- Leon%279,99
- Lidl284,99
+31 prodavnica666,64 din/kg
−25%Šunka Stišnjena Mini 350 g Carnex
- Cash & Carry Plus329,99
- Leon349,99
- Prima%359,90
+28 prodavnica942,83 din/kg
−25%Šunka Stišnjena Mini Yuhor 350 g
- Leon319,99
- VUM%339,00
- Cash & Carry Plus355,99
+25 prodavnica914,26 din/kg
−20%Šunka Naška Neoplanta 330 g
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Transkom 94%419,99
- Aroma%429,99
+20 prodavnica1.212,09 din/kg
−33%Šunka Pizza Mini 320 g Carnex
- Leon%199,99
- Univerexport%219,99
- Euro Ša M265,00
+17 prodavnica624,97 din/kg
−11%Šunka u Omotu 350 g "Gavrilović"
- Cash & Carry Plus359,99
- Super Vero%419,99
- Tekijanka%419,99
+16 prodavnica1.028,54 din/kg
−38%Šunka Stišnjena Carnex Rf
- VP Dima%869,90
- Maxi · Mega Maxi%899,00
- Aman%899,99
+13 prodavnica434,95 din/kg














