Cene → Lična higijena i kozmetika → GEL ZA TUSIRANJE FELCE AZZURRA AMBRA/ARGAN 650ML

GEL ZA TUSIRANJE FELCE AZZURRA AMBRA/ARGAN 650ML
Pakovanje 650 ml 18 prodavnica Barkod 8001280068034
299,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
461,38 din/l
Najskuplje je 812,99 din, +171% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
299,90 din461,38 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15299,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb299,90 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2299,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68299,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36299,90 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula313,50 din482,31 din/l+13,60 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta315,00 din484,62 din/l+15,10 din
-
MercatorRadnje: Beograd325,12 din500,18 din/l+25,22 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta325,12 din500,18 din/l+25,22 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta325,12 din500,18 din/l+25,22 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik329,99 din507,68 din/l+30,09 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta349,00 din536,92 din/l+49,10 din
-
349,99 din538,45 din/l+50,09 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun349,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača349,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac349,99 din
- Kragujevac · Metro349,99 din
- Niš · Metro349,99 din
- Novi Sad · Metro349,99 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta349,99 din538,45 din/l+50,09 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta359,99 din553,83 din/l+60,09 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta386,99 din595,37 din/l+87,09 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta529,99 din815,37 din/l+230,09 din
-
529,99 din815,37 din/l+230,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta529,99 din815,37 din/l+230,09 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad539,99 din830,75 din/l+240,09 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta599,99 din923,06 din/l+300,09 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta812,99 din1.250,75 din/l+513,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 299,90 | 349,50 |
| 22.09.2026. | 299,90 | 349,50 |
| 01.09.2026. | 299,90 | 349,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FELCE KUPKA 650ML AMBER ARGANAleksandrović
- GEL ZA TUSIRANJE FELCE AZZURRA ARGAN 650MLAman
- TUS GEL FELCE AZZURA ARGAN 650mlCash & Carry Plus
- GEL ZA TUSIRANJE FELCE AZZURRA AMBRA/ARGAN 650MLČutura
- FELCE A.-PENA 650ML-ARGANEuro Ša M
- KUPKA FELCE AZZURRA 650ML AMBER ARGANFortuna Market
- PENA TUŠ FELCE AZZURRA AMB AR 650MLIdea, Mercator, Roda
- FELCE AZZURRA PENA ZA KUPANJE ARGAN 650MLLilly
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−46 % po lGEL ZA TUŠIRANJE ARGAN&VANILA MALIZIA 1L
- Leon249,99
- Metro259,99
- Senta Promet269,99
+18 prodavnica249,99 din/l
−43 % po lGel za tusiranje MALIZIA Argan 1/1
- Trnava Promet264,00
- Fortuna Market289,99
- Trlić329,99
264,00 din/l- −40 % po l
Gel za tusiranje AMALFI 750ml Argan
- Trnava Promet206,00
- Euro Ša M210,00
274,67 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GEL ZA TUŠIRANJE ORIGINAL FELCE AZZURA 650ML
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 250ML
- Aleksandrović179,90
- Leon%179,99
- Trnava Promet199,00
+30 prodavnica719,60 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 400ML
- Europrom299,90
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
+26 prodavnica749,75 din/l
−36%GEL ZA TUŠIRANJE MEN PURE IMPACT NIVEA 250ML
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+25 prodavnica847,96 din/l
GEL ZA TUŠIRANJE MUSK FELCE AZZURA 650ML
- Aleksandrović299,90
- ZAM299,90
- Senta Promet299,99
+25 prodavnica461,38 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MAGIC OIL PINK JASMINE FA 400ML
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
- Roda%299,99
+25 prodavnica749,98 din/l
−17%GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 400ML
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY PALMOLIVE 500ML+250ML
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l








