Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → SOK SPRITE 1.5L

SOK SPRITE 1.5L
Pakovanje 1,5 l 4 prodavnice Barkod 5000112618846
154,99 din
najjeftinije u prodavnici Gomex
103,33 din/l
Najskuplje je 165,00 din, +6% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
154,99 din103,33 din/l
-
Aleksandrović21 prodavnica: 159,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik159,99 din106,66 din/l+5,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33159,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49159,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6159,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5159,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb159,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38159,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7159,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26159,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43159,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10159,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15159,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb159,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2159,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb159,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68159,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36159,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25159,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6159,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99159,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296159,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb159,99 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta164,99 din109,99 din/l+10,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu165,00 din110,00 din/l+10,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 95,00 | 159,99 |
| 23.09.2026. | 95,00 | 159,99 |
| 01.09.2026. | 95,00 | 155,00 |
Promene cene
- Čutura 23.09. 155,00 → 164,99 din +6%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SPRITE 1.5L PVCAleksandrović
- SOK SPRITE 1.5LČutura
- 1,5 PET X9 SPRITE 95 RSDEuro Ša M
- SOK SPRITE PET 1.5LGomex
- SPRITE 1.5LPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%SOK KNJAZ MILOŠ REMIX BRESKVA PET 1.5L
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ%99,99
+37 prodavnica65,99 din/l
SOK KNJAZ MILOŠ LIMENKA REMIX NARANDŽA 0.33L
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Trnava Promet71,00
+31 prodavnica212,09 din/l
−18%Sok Yippy jabuka 0330 Rauch 12
- Trnava Promet%63,00
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
+29 prodavnica190,91 din/l
−31%SOK REMIX KRUŠKA 1.5L PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ%99,99
+28 prodavnica65,99 din/l
SOK KNJAZ MILOŠ LIMENKA REMIX BRESKVA 0.33L
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Transkom 9473,90
+27 prodavnica212,09 din/l
−20%SOK YIPPY BRESKVA 0.33L PET RAUCH
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
- Aman69,99
+26 prodavnica206,03 din/l
−23%Sok Mirinda Orange 0.33l
- BB Trade%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Univerexport%59,99
+23 prodavnice181,79 din/l
−20%SOK MIRINDA POMORANDŽA 1.5L
- Šumadija Market99,90
- Euro Ša M%106,90
- Morava%109,99
+24 prodavnice66,60 din/l














