Cene → Sveže i prerađeno meso → VIRSLA PILECA EXTRA 800G PERUTNINA
VIRSLA PILECA EXTRA 800G PERUTNINA
Pakovanje 800 g 3 prodavnice Barkod 3838977030921
329,99 din
najjeftinije u prodavnici Čutura, na akciji do 30.09.
412,49 din/kg
Najskuplje je 529,99 din, +61% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
329,99 din449,99 din412,49 din/kg
-
Prima59 radnji u 31 mestu437,40 din546,75 din/kg+107,41 din
-
529,99 din579,99 din662,49 din/kg+200,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 437,40 | 449,99 |
| 01.09.2026. | 437,40 | 449,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VIRSLA PILECA EXTRA 800G PERUTNINAČutura
- PIL.VIRSLA EXTRA 800G P.PPrima
- PP PILECA EXTRA V800gSunce (Qvattro)
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −27 % po kg
VIRSLA PILECA HRENOVKA ZLATNO PILE 1kg
- Cash & Carry Plus299,99
- VUM319,99
299,99 din/kg - −18 % po kg
MESOKOMBINAT PILECA VIRSLA 500G
- Morava%169,90
- Soulfood%179,99
- VUM194,99
+3 prodavnice339,80 din/kg - −17 % po kg
VIRSLA PILECA PEKARSKA 1KG
- Metro343,99
- Euro Ša M420,00
343,99 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%VIRSLA PILECA EXTRA PERUTNINA PTUJ 100G
- Čutura%69,99
- Morava71,00
- Prima71,00
+10 prodavnica699,90 din/kg
VIRŠLA 200G FAMIS
- VP Dima284,00
- Maxi349,99
- Maxi Online349,99
+5 prodavnica1.420,00 din/kgVIRSLA PILECA GALA BEZ OMOTACA 200G PERUTNINA
- Gomex139,99
- Idea139,99
- Mercator139,99
+4 prodavnice699,95 din/kgVirsla pekarska 1kg *Nedeljkovic*
- Prima183,00
- Metro343,99
- Transkom 94399,00
+3 prodavnice183,00 din/kg
VIRSLA DELIKATES 205G CARNEX
- Euro Ša M122,00
- Prima141,00
- Leon155,99
+2 prodavnice595,12 din/kg
VIRSLA 1KG PAVO
- Transkom 94385,00
- Leon405,99
- Senta Promet409,50
+1 prodavnica385,00 din/kg- −18%
VIRSLA SPECIJAL 200G YUHOR
- Europrom%139,90
- Prima147,00
- Fortuna Market159,99
+1 prodavnica699,50 din/kg 
VIRSLA FAMIS 220G
- Idea313,17
- Mercator313,17
- Roda313,17
+1 prodavnica1.423,50 din/kg

















