Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → SIR SITAN
SIR SITAN
2 prodavnice Barkod 0000000012006
399,99 din
najjeftinije u prodavnici Čutura
Najskuplje je 579,90 din, +45% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
399,99 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta579,90 din+179,91 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 399,99 | 489,95 |
| 19.09.2026. | 399,99 | 489,95 |
| 01.09.2026. | 419,99 | 499,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR SITANČutura
- ALPSKA KOBASICA-TRLICEuroprom
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%SIR PARMEZAN PARMONIA ZANETTI 40G
- Europrom%99,90
- Idea%99,99
- Mercator%99,99
+35 prodavnica2.497,50 din/kg
−27%SIR GREKOS 250G
- Metro%175,00
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
+33 prodavnice700,00 din/kg
−19%SIR MLADI PRESIDENT 250G
- Aleksandrović129,99
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
+33 prodavnice519,96 din/kg
−28%SIR TOPLJENI NATUR BISER 140G
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+33 prodavnice1.085,64 din/kg
−35%SIR GREKOS 500G
- Metalac Market%279,99
- Super Vero%298,99
- Univerexport%299,99
+32 prodavnice559,98 din/kg
−14%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 100G
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M101,00
+31 prodavnica949,00 din/kg
−19%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 200G
- Euro Ša M%144,90
- Metro176,00
- Cash & Carry Plus184,99
+31 prodavnica724,50 din/kg
−39%SIR GAUDA BISER 45%MM 250G
- Prima277,00
- Medius%329,90
- Cash & Carry Plus329,99
+29 prodavnica1.108,00 din/kg













