Cene → Kućna hemija → PERWOLL 1.98L BLACK

PERWOLL 1.98L BLACK
Pakovanje 1,98 l 2 prodavnice Barkod 9000101576719
669,90 din
najjeftinije u prodavnici ZAM
338,33 din/l
Najskuplje je 1.356,00 din, +102% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
669,90 din338,33 din/l
-
Prima59 radnji u 31 mestu1.356,00 din684,85 din/l+686,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 669,90 | 1.012,95 |
| 01.09.2026. | 669,90 | 1.012,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PERWOLL BLACK 1980MLPrima
- PERWOLL 1.98L BLACKZAM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −41 % po l
PERWOLL3L BLACK MAGIC
- Aleksandrović599,90
- Sunce (Qvattro)620,99
- Euro Ša M642,00
+1 prodavnica199,97 din/l
−40 % po lPERWOLL 2.97L BLACK
- Cash & Carry Plus599,99
- Fortuna Market%599,99
- Trlić729,99
+1 prodavnica202,02 din/l
−35 % po lPERWOLL BLACK 2.97L
- VP Dima%649,90
- Senta Promet699,99
- Sunce (Qvattro)699,99
218,82 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

PERWOLL RENEW COLOR 990ml
- Aleksandrović259,99
- VUM264,99
- RIČ315,00
+8 prodavnica262,62 din/l
−44%PERWOLL RENEW ADVANCED COLOR 900ML/960ML
- Idea%340,00
- Mercator%340,00
- Roda%340,00
+7 prodavnica354,17 din/l
PERWOLL RENEW BLACK 990ml
- VUM279,99
- Tekijanka363,69
- Fortuna Market389,90
+6 prodavnica282,82 din/l
PERWOLL COLOR 180W 990ML
- VUM249,99
- Transkom 94359,90
- Aleksandrović379,99
+5 prodavnica260,41 din/l
PERWOLL KAPSULE 10/1 BLACK 145g
- Prima199,99
- Aleksandrović319,99
- Trlić399,99
+4 prodavnice20,00 din/kom
PERWOLL BRILLIANT COLOR 1L
- Mikromarket199,99
- Senta Promet290,16
- Sunce (Qvattro)299,99
+4 prodavnice199,99 din/l
PERWOLL RENEW BLOSSAM 990ml
- Senta Promet365,03
- Čutura372,00
- Fortuna Market389,99
+4 prodavnice368,72 din/l
PERWOLL 960ml RENEW
- Transkom 94359,90
- Trlić439,00
- Mikromarket549,99
+4 prodavnice374,90 din/l
















