Cene → Slatkiši i žitarice → To! Musli Choco 250 g
To! Musli Choco 250 g
Pakovanje 250 g 5 prodavnica Barkod 8606107896168
119,90 din
najjeftinije u prodavnici ZAM
479,60 din/kg
Najskuplje je 139,99 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
119,90 din479,60 din/kg
-
VUM76 radnji u 40 mesta119,99 din479,96 din/kg+0,09 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta129,99 din519,96 din/kg+10,09 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta131,81 din527,24 din/kg+11,91 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta139,99 din559,96 din/kg+20,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 119,90 | 127,50 |
| 01.09.2026. | 119,90 | 127,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Musli Choco TO Dtl 250 gMetalac Market
- musli choco to 250gr PRM moravkaPodunavlje
- MUSLI TO 250G CHOCO MORAVKASenta Promet
- MUSLI CHOCO TO!250G DTL KESATekijanka
- TO MUSLI CHOCO 250G KESICAVUM
- TO! MUSLI CHOCO 250GRZAM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Musli Pillows CP Lino 250 g
- BB Trade%279,99
- Fortuna Market289,99
- Mikromarket%289,99
+23 prodavnice1.119,96 din/kg
Musli Classic Fun&Fit 250 g
- VUM194,99
- Fortuna Market219,99
- RIČ219,99
+22 prodavnice779,96 din/kg
−23%Musli Pillows BP Lino 250 g
- BB Trade%279,99
- Fortuna Market289,99
- Mikromarket%289,99
+19 prodavnica1.119,96 din/kg
−26%Musli Tropic Fun&Fit 250 g
- VUM229,00
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- RIČ289,00
+16 prodavnica916,00 din/kg
−12%Musli Crunchy Classic Naturel 350 g
- RIČ269,99
- Sunce (Qvattro)269,99
- Cash & Carry Plus277,50
+15 prodavnica771,40 din/kg
Musli Čoko&Kakao Fun&Fit 250 g
- VUM229,00
- Fortuna Market279,99
- Cash & Carry Plus299,99
+14 prodavnica916,00 din/kg
−50%Musli Njammi Lino 300 g
- Mikromarket%194,99
- RIČ299,99
- Aksa329,00
+14 prodavnica649,97 din/kg
−13%Musli Crunchy Malina Vitalia 320 g
- Maxi · Mega Maxi%314,99
- Trlić339,99
- Super Vero341,99
+10 prodavnica984,34 din/kg










