Cene → Smrznuti proizvodi → Frikom Slad.Kontiki Jagoda 2025

Frikom Slad.Kontiki Jagoda 2025
Pakovanje 70 ml 13 prodavnica Barkod 8606029612556
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
1.428,43 din/l
Najskuplje je 100,00 din, +0% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
99,99 din1.428,43 din/l
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta100,00 din1.428,57 din/l+0,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta100,00 din1.428,57 din/l+0,01 din
-
Aleksandrović7 prodavnica: 100,00 din · Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac100,00 din1.428,57 din/l+0,01 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49100,00 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6100,00 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5100,00 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb100,00 din
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb100,00 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10100,00 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb100,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta100,00 din1.428,57 din/l+0,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta100,00 din1.428,57 din/l+0,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta100,00 din1.428,57 din/l+0,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta100,00 din1.428,57 din/l+0,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu100,00 din1.428,57 din/l+0,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd100,00 din1.428,57 din/l+0,01 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta100,00 din1.428,57 din/l+0,01 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta100,00 din1.428,57 din/l+0,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta100,00 din1.428,57 din/l+0,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 99,99 | 100,00 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 100,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLAD.KONTIKI JAGODAAleksandrović
- SLADOLED KONTIKI JAGODA STAPIC FRIKOM 70MLAroma, City
- SL KONTIKI JAGODA 70MLBB Trade
- SLADOLED KONTIKI JAGODA STAPICČutura
- KONTIKI JAGODA 2026Euro Ša M
- SLAD.KONTIKI JAGODA 70ML FRIKOMEuroprom
- KONTIKI JAGODAMedius
- Sladoled Kontiki Jagoda FRIKOMMetalac Market
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−16%Frikom Twice Vanila Cokolada Jagoda
- Leon329,99
- Mere382,90
- Sunce (Qvattro)%419,99
+26 prodavnica194,11 din/l
−19%Frikom Panirana Riba u Hrskavoj Panadi 240 g
- Medius%349,90
- Cash & Carry Plus379,99
- Univerexport%379,99
+18 prodavnica1.457,92 din/kg
Frikom Pizza Vesuvio 330 g
- Gomex399,99
- Cash & Carry Plus424,99
- BB Trade449,01
+16 prodavnica1.212,09 din/kg
Frikom Kontiki M4
- Sunce (Qvattro)200,00
- Mere203,90
- BB Trade299,00
+15 prodavnica714,29 din/l
Frikom Zvrk Pita Zeljanica 900 g
- Leon457,99
- Senta Promet525,53
- BB Trade525,97
+15 prodavnica508,88 din/kg
Frikom Zvrk Pita Sirnica 900 g
- Senta Promet535,27
- Transkom 94579,00
- ZAM579,90
+14 prodavnica594,74 din/kg
Frikom Toskana 480 g
- Podunavlje383,95
- BB Trade384,05
- Mikromarket395,00
+11 prodavnica799,90 din/kgFrikom Belissimo Sladoled Bourbon Vanila Mini 900 ml Up
- Morava312,00
- Europrom324,90
- VUM324,99
+7 prodavnica346,67 din/l









