Cene → Slatkiši i žitarice → KEKS ČAJNI KOLUTIĆI TO 700G
KEKS ČAJNI KOLUTIĆI TO 700G
Pakovanje 700 g 7 prodavnica Barkod 8606020314428
169,00 din
najjeftinije u prodavnici Metalac Market
241,43 din/kg
Najskuplje je 219,97 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
169,00 din241,43 din/kg
-
ZAM25 radnji u 9 mesta169,90 din242,71 din/kg+0,90 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta169,99 din242,84 din/kg+0,99 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta179,90 din257,00 din/kg+10,90 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta199,99 din285,70 din/kg+30,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta199,99 din285,70 din/kg+30,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta219,97 din314,24 din/kg+50,97 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 169,00 | 179,90 |
| 18.09.2026. | 169,00 | 179,90 |
| 01.09.2026. | 169,90 | 189,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PL-KEKS CAJNI KOLUTICI TO! 700GBB Trade
- CAJNI KOLUTICI 700g TO!Europrom
- CAJNI KOLUTICI TO 700GMetalac Market
- Keks cajni kolutici TO 700g prm nn-telPodunavlje
- KEKS ČAJNI KOLUTIĆI TO 700GSenta Promet
- TO! ČAJNI KOLUTIĆI 700GVUM
- TO! KEKS CAJNI KOLUTICI 700GRZAM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−18 % po kgKEKS ČAJNI KOLUTIĆI DELICIOUS 700G
- VUM137,99
- Europrom160,00
- Senta Promet179,99
+3 prodavnice197,13 din/kg
−17 % po kgKEKS ČAJNI KOLUTIĆI ŽENEVA 600G
- Svetofor119,90
- Mere120,00
- Trnava Promet124,00
+3 prodavnice199,83 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%KEKS MUNCHMALLOW FAMILY PACK 210G
- Leon%149,99
- Euro Ša M%172,90
- Prima%179,90
+39 prodavnica714,24 din/kg
KEKS PLAZMA 300G BAMBI
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+39 prodavnica866,63 din/kg
−25%KEKS MEDENO SRCE PIONIR 150G
- Aksa97,00
- Transkom 94109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+39 prodavnica646,67 din/kg
−19%KEKS PLAZMA 800G
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%589,99
- Euro Ša M%599,90
+32 prodavnice737,49 din/kg
−15%KEKS CHOCO LILASTIX MILKA 112G
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−29%KEKS INTEGRALNI ČOKOLADA WELLNESS 210G
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
- Podunavlje%119,99
+38 prodavnica571,38 din/kg
−35%KEKS PLAZMA STIKSI ČOKOLADA 125G
- Aman%169,99
- Aroma%199,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
+35 prodavnica1.359,92 din/kg
−9%KEKS MLEVENI PLAZMA POSNA 300G
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%279,99
- Podunavlje279,99
- Cash & Carry Plus284,99
+35 prodavnica933,30 din/kg













