Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voćni Sok Next Premium Multivitamin 1 l Brik

Voćni Sok Next Premium Multivitamin 1 l Brik
Pakovanje 1 l 14 prodavnica Barkod 8600103060479
259,00 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
259,00 din/l
Najskuplje je 304,99 din, +18% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
259,00 din259,00 din/l
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta261,99 din261,99 din/l+2,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd270,00 din270,00 din/l+11,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta270,00 din270,00 din/l+11,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta272,14 din272,14 din/l+13,14 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta275,97 din275,97 din/l+16,97 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta281,80 din281,80 din/l+22,80 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta289,00 din289,00 din/l+30,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 287,10 – 309,53 din298,31 din298,31 din/l+39,31 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta299,99 din299,99 din/l+40,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta299,99 din299,99 din/l+40,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu303,00 din303,00 din/l+44,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd304,99 din304,99 din/l+45,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta304,99 din304,99 din/l+45,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Univerexport · Roda · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 249,99 | 281,80 |
| 01.09.2026. | 249,99 | 281,80 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NEXT MULTIVIT.1L PREMIUM brikAleksandrović
- SOK NEXT PREMIUM MULTIVIT AMIN 100% 1 LAroma, City
- SOK NEXT 100% MULTIVITAMIN 1L BRIKBB Trade
- NEXT PREMIUM MULTIVITAMIN 1LEuro Ša M
- SOK MUTIVITAMIN NEXT PREM 1L COCA CIdea, Mercator, Roda
- NEXT SOK PR.MULTIVIT.1LMikromarket
- NEXT PREMIUM MULTIVITAMIN 1L BRIK##Prima
- BRIK NEXT MULTIVITAMIN 1/1 PREMIUMSenta Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−38 % po lVoćni Sok Next Premium Jabuka 1 l Brik
- Super Vero%160,99
- VUM188,00
- Idea · Mercator · Roda%189,99
+30 prodavnica160,99 din/l
−61 % po lVoćni Nektar Next Classic Jabuka 1 l Brik
- Šumadija Market99,90
- Trlić%119,99
- Cash & Carry Plus124,99
+33 prodavnice99,90 din/l
−59 % po lVoćni Nektar Next Classic Jabuka 1,5 l Brik
- Cash & Carry Plus159,98
- Gomex%169,99
- Trnava Promet178,00
+33 prodavnice106,65 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Voćni Nektar Nectar Family Borovnica 1 l Brik
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Multivitamin 1,5 l PET
- Šumadija Market99,90
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,60 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Orange 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Red Mix 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−18%Voćni Nektar Nectar Family Jagoda 0,2 l Brik
- VUM39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
- Trnava Promet46,00
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%Voćni Sok Life Borovnica 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- Aman%229,99
- BB Trade%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l
−23%Voćni Nektar Nectar Family Breskva 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
+36 prodavnica199,50 din/l
−24%Voćni Napitak Next Joy Višnja 1,5 l PET
- Cash & Carry Plus134,99
- Aman%139,99
- Gomex%139,99
+36 prodavnica89,99 din/l








