Cene → Smrznuti proizvodi → Friglo Malina 1 kg
Friglo Malina 1 kg
Pakovanje 1 kg 2 prodavnice Barkod 8606019271152
1.099,90 din
najjeftinije u prodavnici ZAM
1.099,90 din/kg
Najskuplje je 1.169,99 din, +6% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.099,90 din1.099,90 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula1.169,99 din1.169,99 din/kg+70,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 1.099,90 | 1.134,95 |
| 01.09.2026. | 1.099,90 | 1.134,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MALINA SMRZNUTA 1kg FRIGLOCash & Carry Plus
- FRIGLO MALINA 1KGZAM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−6%Friglo Ruska Salata 400 g
- Cash & Carry Plus109,99
- Šumadija Market145,00
- Europrom148,00
+14 prodavnica274,98 din/kg
−8%Friglo Grašak 400 g
- Cash & Carry Plus134,99
- Fortuna Market144,72
- Čutura149,99
+13 prodavnica337,48 din/kg
−28%Friglo Žuta Boranija 400 g
- Medius%129,90
- Cash & Carry Plus129,99
- Super Vero%144,99
+13 prodavnica324,75 din/kg
−22%Friglo Kukuruz Šećerac 400 g
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus104,99
- Sunce (Qvattro)%139,99
+13 prodavnica237,25 din/kg
−15%Friglo Boranija Žuta 900 g
- Cash & Carry Plus179,99
- Trnava Promet198,00
- Medius199,99
+12 prodavnica199,99 din/kg
Friglo Višnja 300 g
- Mercator · Roda259,99
- Idea264,99
- Mikromarket280,00
+11 prodavnica866,63 din/kg
−23%Friglo Ruska Salata 900 g
- Trnava Promet%142,00
- Cash & Carry Plus184,99
- Medius193,99
+11 prodavnica157,78 din/kg
−18%Friglo Grašak 900 g
- Sunce (Qvattro)%189,99
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet206,00
+11 prodavnica211,10 din/kg










