Cene → Kućna hemija → BOHOR CONC. 35ML AZURE ALBUS
BOHOR CONC. 35ML AZURE ALBUS
Pakovanje 35 ml 2 prodavnice Barkod 8606001255634
22,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
656,86 din/l
Najskuplje je 29,90 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
22,99 din656,86 din/l
-
ZAM25 radnji u 9 mesta29,90 din854,29 din/l+6,91 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 22,99 | 26,45 |
| 01.09.2026. | 22,99 | 26,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- OPLEMENJIVAC BOHOR AZUR 35ml ALBUSCash & Carry Plus
- BOHOR CONC. 35ML AZURE ALBUSZAM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−53%BOHOR OM CLASSIC 1700ML
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%318,99
- Sunce (Qvattro)399,99
- VUM444,99
+10 prodavnica187,64 din/l
−36%BOHOR TANGO 1700ml
- Idea · Mercator · Roda%389,99
- Aleksandrović449,99
- Euro Ša M499,00
+1 prodavnica229,41 din/l
−37%BOHOR GIARDINO 1700ml
- Idea · Mercator · Roda%370,00
- Aleksandrović449,99
- Euro Ša M499,00
+1 prodavnica217,65 din/l
−27%BOHOR 1500ml GIARDINO
- Idea · Mercator · Roda%419,99
- Euro Ša M461,00
- Trlić499,99
279,99 din/l
BOHOR POWER 1,5L TECNI DETERDZENT
- Mikromarket649,99
- Euro Ša M839,00
- Aman899,99
+2 prodavnice433,33 din/l
−20%BOHOR 2.7l ALBUS
- Idea · Mercator · Roda%699,99
- Trlić799,99
- Aman849,99
259,26 din/l
BOHOR COLOR 1500ml
- Trlić499,99
- Mikromarket579,99
- Euro Ša M677,00
+2 prodavnice333,33 din/l
BOHOR PER SEMPRE 1800ml CONCENTRAT
- Aleksandrović239,90
- Cash & Carry Plus469,99
- Trlić529,99
133,28 din/l








