Cene → Smrznuti proizvodi → ADAM PREMIUM PANIRANI RIBLJI STAPICI 250G
ADAM PREMIUM PANIRANI RIBLJI STAPICI 250G
Pakovanje 250 g 2 prodavnice Barkod 8605069400857
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
1.199,96 din/kg
Najskuplje je 330,00 din, +10% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
299,99 din1.199,96 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb299,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68299,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta330,00 din1.320,00 din/kg+30,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 299,99 | 330,00 |
| 01.09.2026. | 299,99 | 330,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- RIBLJI STAPICI PANIR.OD KOMADA 250G ADAMAleksandrović
- SM.ADAM PAN.RIB.S.KOM 250GMikromarket
- ADAM PREMIUM PANIRANI RIBLJI STAPICI 250GZAM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−50 % po kgADAM PANIRANI RIBLJI STAPICI SMRZNUTI 250G
- Aleksandrović149,99
- Senta Promet192,62
- Luki199,00
+8 prodavnica599,96 din/kg- −40 % po kg
RIBLJI ŠTAPIĆI PANIRANI 250G MINUTE
- Idea179,99
- Mercator179,99
- Roda179,99
719,96 din/kg
−36 % po kgSMRZNUTI PANIRANI RIBLJI ŠTAPIĆI FROZY 250G
- Europrom191,00
- Prima224,00
- BB Trade225,00
+9 prodavnica764,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

ADAM PANIRANI RIBLJI STAPICI SMRZNUTI 250G
- Aleksandrović149,99
- Senta Promet192,62
- Luki199,00
+8 prodavnica599,96 din/kgAdam panirani riblji burgeri 250g
- Senta Promet192,43
- Luki199,00
- Šumadija Market240,00
+3 prodavnice769,72 din/kg- −27%
ADAM PANIRANI STAPICI LIGNJE 250G
- Europrom259,90
- Aroma%269,99
- Prima329,00
1.039,60 din/kg









