Cene → Slatkiši i žitarice → Musli 200 g Borovnica Unac BB

Musli 200 g Borovnica Unac BB
Pakovanje 200 g 5 prodavnica Barkod 8600102439153
89,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
449,95 din/kg
Najskuplje je 123,00 din, +37% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
89,99 din449,95 din/kg
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik99,99 din499,95 din/kg+10,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta104,99 din524,95 din/kg+15,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta109,90 din549,50 din/kg+19,91 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd123,00 din615,00 din/kg+33,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 89,99 | 104,99 |
| 19.09.2026. | 89,99 | 104,99 |
| 01.09.2026. | 82,99 | 104,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MUSLI BOROVNICA 200gr UNACCash & Carry Plus
- MUSLI UNAC BB 200G BOROVNICA F21XXXFortuna Market
- Musli borovnica 200g BB UnacŠumadija Market
- UNAC MUSLI BOROVNICA 200GSunce (Qvattro)
- MUSLI 200GR BOROVNICA UNAC BBZAM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Musli Pillows CP Lino 250 g
- BB Trade%279,99
- Fortuna Market289,99
- Mikromarket%289,99
+23 prodavnice1.119,96 din/kg
Musli Classic Fun&Fit 250 g
- VUM194,99
- Fortuna Market219,99
- RIČ219,99
+22 prodavnice779,96 din/kg
−23%Musli Pillows BP Lino 250 g
- BB Trade%279,99
- Fortuna Market289,99
- Mikromarket%289,99
+19 prodavnica1.119,96 din/kg
−26%Musli Tropic Fun&Fit 250 g
- VUM229,00
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- RIČ289,00
+16 prodavnica916,00 din/kg
−12%Musli Crunchy Classic Naturel 350 g
- RIČ269,99
- Sunce (Qvattro)269,99
- Cash & Carry Plus277,50
+15 prodavnica771,40 din/kg
Musli Čoko&Kakao Fun&Fit 250 g
- VUM229,00
- Fortuna Market279,99
- Cash & Carry Plus299,99
+14 prodavnica916,00 din/kg
−50%Musli Njammi Lino 300 g
- Mikromarket%194,99
- RIČ299,99
- Aksa329,00
+14 prodavnica649,97 din/kg
−11%Musli Fun&Fit Čokolada 420 g
- Trnava Promet204,00
- Tekijanka%209,99
- Aksa219,00
+11 prodavnica485,71 din/kg







