Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Hajdu Natur 120 g Punomasni Topljeni Sir za Mazanje
Hajdu Natur 120 g Punomasni Topljeni Sir za Mazanje
Pakovanje 120 g 5 prodavnica Barkod 5998207943464
129,99 din
najjeftinije u prodavnici VUM
1.083,25 din/kg
Najskuplje je 149,99 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
129,99 din1.083,25 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula139,99 din1.166,58 din/kg+10,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik139,99 din1.166,58 din/kg+10,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta149,90 din1.249,17 din/kg+19,91 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta149,99 din1.249,92 din/kg+20,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 129,99 | 139,99 |
| 01.09.2026. | 129,99 | 139,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR HAJDU HAPPY NATUR TOPLJENI 120grCash & Carry Plus
- SIR TOPLJENI HAJDU BEZ GLUTENA 120G TISACOOPČutura
- SIR TOPLJENI HAJDU HAPPY 120G NATUR 0090011 0090056Fortuna Market
- HAPPY NATUR SIR ZA MAZANJE 120GVUM
- HAJDU NATUR 120G PUNOMASNI TOPLJENI SIR ZA MAZANJEZAM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−21 % po kgNatur Tost Listići 100 g Hajdu
- Sunce (Qvattro)85,99
- Gomex102,00
- Šumadija Market108,00
+4 prodavnice859,90 din/kg- −15 % po kg
Sir Hajdu Happy Natur 120 g
- Senta Promet%109,99
- Leon115,99
- Europrom159,90
+2 prodavnice916,58 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Hajdu Dimko Dimljeni Sir 200 g
- Leon199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Soulfood226,99
+3 prodavnice999,95 din/kgHajdu DIMKO, 1kg
- Svetofor846,50
- Mere899,90
- Cash & Carry Plus944,99
+2 prodavnice846,50 din/kgHajdu Creme 120 g Sir za Mazanje
- Transkom 94135,00
- Europrom154,90
- Trlić169,00
+1 prodavnica1.125,00 din/kg
−22%Hajdu Dimko Sir 200 g
- Senta Promet%179,99
- Šumadija Market192,00
- Europrom199,90
899,95 din/kg
HAJDU VAJKREM NATUR 200g mlečni namaz
- Senta Promet202,50
- Trlić224,90
1.012,50 din/kg










