Cene → Hrana za kućne ljubimce → MASTER SOS ZA MAČKE MESO 80 GR
MASTER SOS ZA MAČKE MESO 80 GR
Pakovanje 80 g 5 prodavnica Barkod 4820269140509
49,90 din
najjeftinije u prodavnici ZAM
623,75 din/kg
Najskuplje je 79,99 din, +60% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
49,90 din623,75 din/kg
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta49,90 din623,75 din/kg
-
VUM76 radnji u 40 mesta49,99 din624,88 din/kg+0,09 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta65,99 din824,88 din/kg+16,09 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta79,99 din999,88 din/kg+30,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 49,90 | 49,99 |
| 01.09.2026. | 49,90 | 49,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Master Sos Za Mačke Meso 80 gMetalac Market
- HRANA ZA MACKE MASTER SA UKUSOM MESA 80GSenta Promet
- MASTER SOS ZA MAČKE OD 80G SA UKUSOM MESATekijanka
- MASTER SOS ZA MACKE 80G MESOVUM
- MASTER SOS ZA MAČKE MESO 80 GRZAM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
MASTER SOS ZA PSE-MALE RASE PILETINA 80 GR
- Metalac Market49,90
- ZAM49,90
- VUM49,99
+2 prodavnice623,75 din/kg
MASTER CAT SOS 80g MESO 976/509
- Europrom49,90
- Lion Pet Shop49,99
623,75 din/kgMASTER CAT SOS 80g TELET-305/530
- Europrom49,90
- Lion Pet Shop49,99
623,75 din/kgMASTER SOS ZA MAČKE OD 80G SA UKUSOM RIBE
- Tekijanka65,99
- Senta Promet79,99
824,88 din/kg
