Cene → Alkoholna pića → VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L KUTIJA

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L KUTIJA
Pakovanje 750 ml 18 prodavnica Barkod 8600102938229
380,00 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
506,67 din/l
Najskuplje je 699,99 din, +84% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
380,00 din506,67 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta440,00 din586,67 din/l+60,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta479,00 din638,67 din/l+99,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula479,99 din639,99 din/l+99,99 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta499,00 din665,33 din/l+119,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta519,00 din692,00 din/l+139,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad539,99 din719,99 din/l+159,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta549,99 din733,32 din/l+169,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta569,90 din759,87 din/l+189,90 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta579,90 din773,20 din/l+199,90 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu583,00 din777,33 din/l+203,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 582,99 – 601,92 din583,68 din778,24 din/l+203,68 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta589,00 din785,33 din/l+209,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta609,99 din813,32 din/l+229,99 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta657,99 din877,32 din/l+277,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta657,99 din877,32 din/l+277,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd689,99 din919,99 din/l+309,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta699,99 din933,32 din/l+319,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 380,00 | 569,90 |
| 01.09.2026. | 380,00 | 569,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO ZDREP KRV KK 0.75l VINOPR COKACash & Carry Plus
- VINO ZDREPCEVA KRV 750ML COKA EXCLUSIVEEuro Ša M
- VINO ZDREP.KRV 0.75-EXLU.KUTIJEuroprom
- VINO CRV ŽDREPČEVA KRV EX PAC 0,75LIdea, Mercator, Roda
- ZDREPCEVA KRV 0.75 EXCL.Luki
- Vino crno Zdrep.krv/kut.Vinop.Coka 0,75lMaxi, Mega Maxi
- Crveno Vino Zdrebceva Krv Exclusive Pack Vinarija Čoka 750 mlMetalac Market
- ZDREP.KRV 0.75 EXCL VINOMikromarket
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−55 % po lVINO CRVENO VRANAC ČOKA 1L
- Sunce (Qvattro)229,99
- Šumadija Market238,90
- VP Dima327,00
+24 prodavnice229,99 din/l
−47 % po lVINO CRVENO ŽDREBAC ČOKA 1L
- VP Dima268,64
- Tekijanka269,99
- Mere271,00
+30 prodavnica268,64 din/l
−45 % po lVINO CRVENO VRANAC ČOKA 0,75L
- Sunce (Qvattro)209,00
- Šumadija Market319,00
- Trnava Promet394,00
+11 prodavnica278,67 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
+37 prodavnica369,99 din/l
VINO BELO SMEDERVKA TIKVEŠ 1L
- Transkom 94369,00
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
+37 prodavnica369,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
−9%VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market%499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- Aleksandrović399,99
- Univerexport%399,99
- VP Dima414,00
+33 prodavnice533,32 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice369,99 din/l
−39%VINO ROZE TIKVEŠ 0.75L
- Idea%389,99
- Mercator%389,99
- Roda%389,99
+31 prodavnica519,99 din/l






