Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → VOĆNI NAPITAK NA EKS ANANAS 2L PET

VOĆNI NAPITAK NA EKS ANANAS 2L PET
Pakovanje 2 l 16 prodavnica Barkod 8600102663831
119,99 din
najjeftinije u prodavnici RIČ
60,00 din/l
Najskuplje je 149,90 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
119,99 din60,00 din/l
-
Aleksandrović22 prodavnice: 99,99 - 119,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik119,99 din60,00 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb99,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33119,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49119,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6119,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5119,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb119,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38119,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7119,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26119,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43119,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10119,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15119,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb119,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2119,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb119,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68119,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36119,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25119,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6119,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99119,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296119,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb119,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta120,00 din60,00 din/l+0,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta124,99 din62,50 din/l+5,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta127,00 din63,50 din/l+7,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd129,99 din65,00 din/l+10,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta129,99 din65,00 din/l+10,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta134,00 din67,00 din/l+14,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta134,99 din67,50 din/l+15,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta134,99 din67,50 din/l+15,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta135,00 din67,50 din/l+15,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta135,00 din67,50 din/l+15,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 130,83 – 141,05 din135,94 din67,97 din/l+15,95 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta139,90 din69,95 din/l+19,91 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta139,99 din70,00 din/l+20,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta149,90 din74,95 din/l+29,91 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 119,99 | 134,99 |
| 01.09.2026. | 119,99 | 134,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NAEKS ANANAS 2L petAleksandrović
- NA EKS ANANAS 2LEuro Ša M, Trlić
- NAPITAK ANANAS NA EKS 2L BAHUSIdea, Mercator, Roda
- ANANAS NAEKS 2L BAHUSLuki
- ANANAS 2LMedius
- Sok Ananas Na Eks PET Bahus 2 lMetalac Market
- SOK 2L ANANAS NAEKS "BAHUS" PVCMorava
- SOK NA EKS ANANAS 2LPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BOROVNICA 1L BRIK
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE ORANGE 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE RED MIX 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet134,00
- Europrom139,90
+37 prodavnica83,33 din/l
−33%VOĆNI NAPITAK BRAVO JAGODA 1,5L PET
- Transkom 9499,00
- Trnava Promet119,00
- Europrom119,90
+37 prodavnica66,00 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE MULTIVITAMIN 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
−24%VOĆNI NAPITAK NEXT JOY VIŠNJA 1,5L PET
- Šumadija Market119,90
- Cash & Carry Plus134,99
- Aman%139,99
+36 prodavnica79,93 din/l
−24%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BRESKVA 0,2L BRIK
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
- Univerexport%41,99
+36 prodavnica199,95 din/l
−23%VOĆNI SOK LIFE JABUKA 100% 1L BRIK
- Aman%169,99
- Idea%169,99
- Mercator%169,99
+36 prodavnica169,99 din/l




