Cene → So i začini → SODA BIKARBONA KOKTEL 500G
SODA BIKARBONA KOKTEL 500G
Pakovanje 500 g 3 prodavnice Barkod 8600102427471
76,90 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
153,80 din/kg
Najskuplje je 118,43 din, +54% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
76,90 din153,80 din/kg
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta80,00 din160,00 din/kg+3,10 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 118,43 – 126,17 din118,43 din236,86 din/kg+41,53 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 76,90 | 80,00 |
| 19.09.2026. | 76,90 | 80,00 |
| 01.09.2026. | 79,99 | 80,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SODA BB 500gr KOKTELCash & Carry Plus
- SODA BIKARBONA 500GR KOKTELEuro Ša M
- SODA BIKARBONA KOKTEL 500GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%SODA BIKARBONA C 500G
- Cash & Carry Plus149,99
- Super Vero%157,99
- Fortuna Market159,99
+17 prodavnica299,98 din/kg
SODA BIKARBONA C 20G
- Cash & Carry Plus14,99
- Euro Ša M17,00
- ZAM17,90
+16 prodavnica749,50 din/kg
SODA BIKARBONA 500G YUMIS
- Aleksandrović89,99
- Euro Ša M120,00
- Tekijanka124,09
+9 prodavnica179,98 din/kg
SODA BIKARBONA ALEVA 20G
- Mikromarket9,99
- Cash & Carry Plus18,99
- Euro Ša M19,00
+6 prodavnica499,50 din/kg
SODA BIKARBONA 500g MORAVKA
- Senta Promet104,40
- Europrom119,90
- Aleksandrović119,99
+6 prodavnica208,80 din/kg
SODA BIKARBONA 500G UNIJAPAK
- Leon87,99
- Senta Promet94,42
- Europrom109,90
+4 prodavnice175,98 din/kg
SODA BIKARBONA 1KG YUMIS
- Aleksandrović159,99
- Tekijanka229,43
- Aroma259,99
+4 prodavnice159,99 din/kgSODA BIKARBONA YUMIS 20G
- Cash & Carry Plus12,99
- Aleksandrović14,99
- Čutura14,99
+4 prodavnice649,50 din/kg










