Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Sirni Namaz Meggle 100 g

Sirni Namaz Meggle 100 g
Pakovanje 100 g Mlečna mast 45% 13 prodavnica Barkod 8600101752178
57,97 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
579,70 din/kg
Najskuplje je 119,99 din, +107% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
57,97 din579,70 din/kg
-
69,90 din86,99 din699,00 din/kg+11,93 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula72,99 din729,90 din/kg+15,02 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu79,99 din799,90 din/kg+22,02 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta89,90 din899,00 din/kg+31,93 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 93,99 – 99,99 din95,99 din959,90 din/kg+38,02 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta99,00 din990,00 din/kg+41,03 din
-
MercatorRadnje: Beograd99,99 din999,90 din/kg+42,02 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta99,99 din999,90 din/kg+42,02 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta99,99 din999,90 din/kg+42,02 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad99,99 din999,90 din/kg+42,02 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta109,99 din1.099,90 din/kg+52,02 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta119,99 din1.199,90 din/kg+62,02 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Mercator · Roda · Idea · Aroma · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 57,97 | 99,00 |
| 01.09.2026. | 57,97 | 99,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIRNI NAMAZ 45% CASA MEGGLE 100G MEGGLEAman
- SIRNI NAMAZ CASA 45% 100 G MEGGLEAroma, City
- SIR NAMAZ 45% 100GR MEGGLEBB Trade
- SIRNI NAMAZ CLASSIC 100gr MEGGLECash & Carry Plus
- MEGGLE SIRNI NAMAZ 45%MMCASA 100GEuro Ša M
- NAMAZ SIRNI 100G MEGGLEIdea, Mercator, Roda
- MEGGLE SIRNI NAMAZ CASA 100GRLuki
- SIRNI NAMAZ CLASSIC 100G MEGGLEMedius
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−14%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 100 g
- Soulfood86,00
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
+32 prodavnice860,00 din/kg
−10%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 200 g
- Šumadija Market159,90
- Euro Ša M164,90
- Transkom 94169,00
+31 prodavnica799,50 din/kg
−18%Sirni Namaz Classic Grekos 200 g
- Medius%199,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%199,99
- Cash & Carry Plus209,99
+20 prodavnica999,50 din/kg
−24%Sirni Namaz Somborska President 200 g
- Leon167,99
- Cash & Carry Plus169,99
- Idea · Mercator · Roda%169,99
+21 prodavnica839,95 din/kg
−13%Sirni Namaz Sirko Urnebes Mlekara Šabac 150 g
- Soulfood154,00
- Medius%154,90
- VUM159,99
+21 prodavnica1.026,67 din/kg
−21%Sirni Namaz Vajkrem Biser 250 g
- Cash & Carry Plus214,99
- Univerexport%219,99
- Metro230,00
+20 prodavnica859,96 din/kg
−18%Sirni Namaz Ajvar Rustico Grekos 200 g
- Medius%199,90
- Mega Maxi · Shop&Go%199,99
- Cash & Carry Plus214,99
+18 prodavnica999,50 din/kg
−18%Sirni Namaz Začinski Mix Grekos 200 g
- Medius%199,90
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%199,99
- Europrom219,90
+17 prodavnica999,50 din/kg








