Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Sir Siros Granice 250 g

Sir Siros Granice 250 g
Pakovanje 250 g Mlečna mast 45% 10 prodavnica Barkod 8600101727367
169,99 din
najjeftinije u prodavnici RIČ
679,96 din/kg
Najskuplje je 229,82 din, +35% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
169,99 din679,96 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula189,99 din759,96 din/kg+20,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd212,00 din848,00 din/kg+42,01 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta213,99 din855,96 din/kg+44,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta216,99 din867,96 din/kg+47,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta219,00 din876,00 din/kg+49,01 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik219,99 din879,96 din/kg+50,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta220,00 din880,00 din/kg+50,01 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta220,75 din883,00 din/kg+50,76 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 221,18 – 235,01 din229,82 din919,28 din/kg+59,83 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 169,99 | 218,00 |
| 01.10.2026. | 169,99 | 218,00 |
| 01.09.2026. | 189,99 | 218,00 |
Promene cene
- RIČ 01.10. 209,99 → 169,99 din -19%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR BELI SIROS 250G GRANICE DOOAman
- SIR SIROS 250gr GRANICECash & Carry Plus
- SIR SIROS GRANICE 250GFortuna Market, Univerexport
- SIR KOSMAJAC 250GR GRANICEMedius
- Sir Feta Siros Granice 250 gMetalac Market
- sir siros 250g mlekara granicePodunavlje
- Sir Siros 250g Granice(feta)#6RIČ
- Sir siros 250gŠumadija Market
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Sir Parmezan Parmonia Zanetti 40 g
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+32 prodavnice2.497,50 din/kg
−19%Sir Domaći Mladi 250 g President
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
- Podunavlje%174,99
+32 prodavnice679,96 din/kg
−14%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 100 g
- Soulfood86,00
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
+32 prodavnice860,00 din/kg
−27%Sir Grekos 250 g
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
- Univerexport%199,99
+32 prodavnice719,96 din/kg
−28%Sir Topljeni Natur Biser 140 g
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+31 prodavnica1.085,64 din/kg
−23%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 200 g
- Sunce (Qvattro)%154,99
- Šumadija Market159,90
- Euro Ša M164,90
+31 prodavnica774,95 din/kg
−35%Sir Grekos 500 g
- Metalac Market%279,99
- Metro%299,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+29 prodavnica559,98 din/kg
−18%Sir Sitan Moja Kravica 60% mm 500 g
- Medius%279,90
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Univerexport319,99
+26 prodavnica559,80 din/kg








