Cene → So i začini → ZAČIN DODATAK JELIMA EKO 250G

ZAČIN DODATAK JELIMA EKO 250G
Pakovanje 250 g 17 prodavnica Barkod 8600101468840
59,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
239,60 din/kg
Najskuplje je 159,99 din, +167% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
59,90 din239,60 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula84,99 din339,96 din/kg+25,09 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta88,00 din352,00 din/kg+28,10 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta90,00 din360,00 din/kg+30,10 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 94,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik94,99 din379,96 din/kg+35,09 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3394,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4994,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 694,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/594,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb94,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3894,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 794,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2694,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4394,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1094,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1594,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb94,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-294,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb94,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6894,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3694,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2594,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 694,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9994,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29694,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb94,99 din
-
99,99 din109,99 din399,96 din/kg+40,09 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta99,99 din399,96 din/kg+40,09 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu99,99 din399,96 din/kg+40,09 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd100,00 din400,00 din/kg+40,10 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta115,00 din460,00 din/kg+55,10 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta129,99 din519,96 din/kg+70,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 124,92 – 134,68 din134,68 din538,72 din/kg+74,78 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta139,99 din559,96 din/kg+80,09 din
-
MercatorRadnje: Beograd142,99 din571,96 din/kg+83,09 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu143,00 din572,00 din/kg+83,10 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta149,99 din599,96 din/kg+90,09 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta159,99 din639,96 din/kg+100,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 59,90 | 109,99 |
| 01.09.2026. | 59,90 | 109,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- EKO CIN 250G YUMISAleksandrović, Aman, Euro Ša M
- ZACIN EKO 250gr YUMISCash & Carry Plus
- ZACIN EKO 250G YUMISČutura
- ZACIN EKOCIN 250G YUMISEuroprom
- ZAČIN EKO 250G YUMISIdea, Mercator, Roda
- YUMIS EKO CIN 250GMikromarket
- EKO ZACIN 250G YUMISPrima
- Eko ~in 250g #30 *Yumis*RIČ
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%ZAČIN DODATAK JELIMA C 250G
- Maxi%129,99
- Maxi Online%129,99
- Mega Maxi%129,99
+32 prodavnice519,96 din/kg
−21%ZAČIN DODATAK JELIMA VEGETA 250G
- Aleksandrović114,90
- Morava173,13
- Idea%179,99
+32 prodavnice459,60 din/kg
−29%ZAČIN DODATAK JELIMA VEGETA 400G
- Trnava Promet%248,00
- Cash & Carry Plus249,99
- Euro Ša M%269,90
+31 prodavnica620,00 din/kg
−40%ZAČIN ZA RIBLJU ČORBU ALEVA 90G
- Aleksandrović89,90
- Idea%119,99
- Mercator%119,99
+30 prodavnica998,89 din/kg
−32%ZAČIN ZA SARMU I PUNJENU PAPRIKU ALEVA 60G
- Aleksandrović79,99
- Trnava Promet%86,00
- Metro95,99
+29 prodavnica1.333,17 din/kg
−15%ZAČIN ZA GOVEĐI GULAŠ ALEVA 50G
- Aleksandrović69,90
- Leon95,99
- Trnava Promet102,00
+29 prodavnica1.398,00 din/kg
−27%ZAČIN ZA PASULJ ALEVA 84G
- Aleksandrović69,90
- Trnava Promet119,00
- Euro Ša M%119,90
+29 prodavnica832,14 din/kg
−26%ZAČIN DODATAK JELIMA C 500G
- Trnava Promet247,00
- Cash & Carry Plus249,99
- Podunavlje%269,99
+29 prodavnica494,00 din/kg






