Cene → Slatkiši i žitarice → Musli bez Šećera Lešnik Biošpajz 400 g

Musli bez Šećera Lešnik Biošpajz 400 g
Pakovanje 400 g 5 prodavnica Barkod 8600101220325
414,97 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
1.037,43 din/kg
Najskuplje je 450,99 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
414,97 din1.037,43 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad423,99 din1.059,98 din/kg+9,02 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 419,99 – 472,99 din442,99 din1.107,48 din/kg+28,02 din
-
450,99 din1.127,48 din/kg+36,02 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta450,99 din1.127,48 din/kg+36,02 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 414,97 | 433,49 |
| 01.09.2026. | 414,97 | 433,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MUSLI LESNIK BIO 400GBB Trade
- Musli lesnik bez dodatog secera 400gMaxi Online, Mega Maxi
- MUSLI LEŠNIK BEZ DODATOG ŠEĆERA 400 GR BIO ŠPAJZSuper Vero
- MUSLI BEZ ŠEĆERA LEŠNIK BIOŠPAJZ 400GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−46 % po kgMusli bez Šećera Tropic Lučar 250 g
- Aksa139,00
- Univerexport187,60
556,00 din/kg
−38 % po kgMusli crunchy lešnik Emma 350g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi225,99
645,69 din/kg
−36 % po kgMusli Crunchy Lešnik Bonavita 375 g
- Aman249,99
- Fortuna Market319,99
- Gomex321,70
+2 prodavnice666,64 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Musli Pillows CP Lino 250 g
- BB Trade%279,99
- Fortuna Market289,99
- Mikromarket%289,99
+23 prodavnice1.119,96 din/kg
Musli Classic Fun&Fit 250 g
- VUM194,99
- Fortuna Market219,99
- RIČ219,99
+22 prodavnice779,96 din/kg
−23%Musli Pillows BP Lino 250 g
- BB Trade%279,99
- Fortuna Market289,99
- Mikromarket%289,99
+19 prodavnica1.119,96 din/kg
−26%Musli Tropic Fun&Fit 250 g
- VUM229,00
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- RIČ289,00
+16 prodavnica916,00 din/kg
−24%Musli Crunchy Classic Naturel 350 g
- Sunce (Qvattro)%203,99
- RIČ269,99
- Cash & Carry Plus277,50
+15 prodavnica582,83 din/kg
Musli Čoko&Kakao Fun&Fit 250 g
- VUM229,00
- Fortuna Market279,99
- Cash & Carry Plus299,99
+14 prodavnica916,00 din/kg
−50%Musli Njammi Lino 300 g
- Mikromarket%194,99
- Sunce (Qvattro)%295,99
- RIČ299,99
+14 prodavnica649,97 din/kg
−11%Musli Fun&Fit Čokolada 420 g
- Trnava Promet204,00
- Tekijanka%209,99
- Aksa219,00
+11 prodavnica485,71 din/kg












