Cene → Slatkiši i žitarice → Musli bez Šećera Grožđe Biošpajz 400 g

Musli bez Šećera Grožđe Biošpajz 400 g
Pakovanje 400 g 4 prodavnice Barkod 8600101220318
357,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi Online
894,98 din/kg
Najskuplje je 369,97 din, +3% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Maxi Online najjeftinije357,99 din894,98 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta357,99 din894,98 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 344,99 – 387,99 din363,99 din909,98 din/kg+6,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta369,97 din924,93 din/kg+11,98 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 357,99 | 363,99 |
| 01.09.2026. | 357,99 | 363,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MUSLI GROZDJE BIO 400GBB Trade
- Musli grozdje bez dodatog secera 400gMaxi Online, Mega Maxi
- MUSLI BEZ ŠEĆERA GROŽĐE BIOŠPAJZ 400GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Musli Pillows CP Lino 250 g
- BB Trade%279,99
- Fortuna Market289,99
- Mikromarket%289,99
+23 prodavnice1.119,96 din/kg
Musli Classic Fun&Fit 250 g
- VUM194,99
- Fortuna Market219,99
- RIČ219,99
+22 prodavnice779,96 din/kg
−23%Musli Pillows BP Lino 250 g
- BB Trade%279,99
- Fortuna Market289,99
- Mikromarket%289,99
+19 prodavnica1.119,96 din/kg
−26%Musli Tropic Fun&Fit 250 g
- VUM229,00
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- RIČ289,00
+16 prodavnica916,00 din/kg
−12%Musli Crunchy Classic Naturel 350 g
- RIČ269,99
- Sunce (Qvattro)269,99
- Cash & Carry Plus277,50
+15 prodavnica771,40 din/kg
Musli Čoko&Kakao Fun&Fit 250 g
- VUM229,00
- Fortuna Market279,99
- Cash & Carry Plus299,99
+14 prodavnica916,00 din/kg
−50%Musli Njammi Lino 300 g
- Mikromarket%194,99
- RIČ299,99
- Aksa329,00
+14 prodavnica649,97 din/kg
−11%Musli Fun&Fit Čokolada 420 g
- Trnava Promet204,00
- Tekijanka%209,99
- Aksa219,00
+11 prodavnica485,71 din/kg










