Cene → Lična higijena i kozmetika → VATA 100% PAMUK CIK-CAK NIVA 100G

VATA 100% PAMUK CIK-CAK NIVA 100G
Pakovanje 100 g 16 prodavnica Barkod 8600099000114
102,90 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M, na akciji do 30.09.
1.029,00 din/kg
Najskuplje je 160,00 din, +55% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
102,90 din115,00 din1.029,00 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula105,60 din1.056,00 din/kg+2,70 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta119,99 din1.199,90 din/kg+17,09 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta121,00 din1.210,00 din/kg+18,10 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik129,99 din1.299,90 din/kg+27,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta134,19 din1.341,90 din/kg+31,29 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta134,97 din1.349,70 din/kg+32,07 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta135,72 din1.357,20 din/kg+32,82 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta135,72 din1.357,20 din/kg+32,82 din
-
MercatorRadnje: Beograd135,72 din1.357,20 din/kg+32,82 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta139,99 din1.399,90 din/kg+37,09 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta139,99 din1.399,90 din/kg+37,09 din
-
139,99 din1.399,90 din/kg+37,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta139,99 din1.399,90 din/kg+37,09 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta149,99 din1.499,90 din/kg+47,09 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta160,00 din1.600,00 din/kg+57,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 105,60 | 135,72 |
| 21.09.2026. | 105,60 | 135,72 |
| 01.09.2026. | 105,60 | 135,35 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VATA NIVA CIK CAK 100GRAroma, City
- VATA CIK CAK 100GBB Trade
- VATA CIK-CAK 100gr NIVACash & Carry Plus
- NIVA CIK-CAK VATA 100% 100GR.Euro Ša M
- VATA CIK CAK 100GRFortuna Market
- VATA CIK-CAK 100% 100G NIVAIdea, Mercator, Roda
- Vata Cik-cak 100g,Maxi, Maxi Online, Mega Maxi
- NIVA VATA 100G CIK-CAKMikromarket
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VATA 100% PAMUK BONI 100G
- Aleksandrović99,90
- VUM133,99
- Trnava Promet139,00
+12 prodavnica999,00 din/kg
VATA 100% PAMUK BONI 50G
- Aleksandrović54,90
- VUM66,99
- Metalac Market69,00
+12 prodavnica1.098,00 din/kg
VATA FRESH 100g PIRAMIDA
- Cash & Carry Plus139,99
- VUM146,00
- Super Vero155,99
+8 prodavnica1.399,90 din/kgVATA HIT 50G "YUGOMEDIC"
- Leon48,99
- Europrom54,90
- BB Trade55,97
+8 prodavnica979,80 din/kgVATA HIT 100G "YUGOMEDIC"
- Europrom99,90
- ZAM99,90
- Podunavlje99,99
+7 prodavnica999,00 din/kg
VATA 100% PAMUK BONI 200G
- Aleksandrović169,90
- Trlić250,00
- VUM266,99
+5 prodavnica849,50 din/kg
Vata 50g 100% Niva 10
- Cash & Carry Plus61,10
- Aroma65,79
- Trnava Promet67,00
+5 prodavnica1.222,00 din/kg
VATA 100% PAMUK CIK-CAK NIVA 200G
- Cash & Carry Plus199,98
- Trnava Promet226,00
- Trlić239,90
+2 prodavnice999,90 din/kg







