Cene → Sveže i prerađeno meso → Kobasica Barena Specijal Yuhor 200 g

Kobasica Barena Specijal Yuhor 200 g
Najskuplje je 209,99 din, +62% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
129,99 din649,95 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula139,99 din699,95 din/kg+10,00 din
-
139,99 din699,95 din/kg+10,00 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro139,99 din
- Beograd · Metro, Zemun139,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača139,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac139,99 din
- Kragujevac · Metro139,99 din
- Niš · Metro139,99 din
- Novi Sad · Metro139,99 din
- Požarevac · Metro139,99 din
- Šabac · Metro139,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta147,18 din735,90 din/kg+17,19 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta154,99 din774,95 din/kg+25,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta159,00 din795,00 din/kg+29,01 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu159,99 din799,95 din/kg+30,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd163,00 din815,00 din/kg+33,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu165,00 din825,00 din/kg+35,01 din
-
179,99 din229,99 din899,95 din/kg+50,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad199,99 din999,95 din/kg+70,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta199,99 din999,95 din/kg+70,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 196,99 – 212,99 din204,99 din1.024,95 din/kg+75,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta207,97 din1.039,85 din/kg+77,98 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta209,99 din1.049,95 din/kg+80,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta209,99 din1.049,95 din/kg+80,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd209,99 din1.049,95 din/kg+80,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta209,99 din1.049,95 din/kg+80,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta209,99 din1.049,95 din/kg+80,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Univerexport · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 129,99 | 199,99 |
| 19.09.2026. | 129,99 | 199,99 |
| 18.09.2026. | 119,99 | 199,99 |
| 01.09.2026. | 119,99 | 197,49 |
Promene cene
- Podunavlje 01.10. 179,99 → 154,99 din -14%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SPECIJAL BARENA KOBASICA 200G YUHORAroma, City
- KOB FINO USIT SPEC 200G YUHORBB Trade
- VIRSLA SPECIJAL 200gr YUHORCash & Carry Plus
- USITNJENA KOBASICA YUHOR SPECIJAL 200GGomex
- VIRŠLA SPECIJAL 200G YUHORIdea, Mercator, Roda
- VIRSLA SPECIJAL 200G YUHORLeon
- Viršla Specijal YUHOR 200 gMetalac Market
- 200G YUHOR VIRSLA-SPECIJALMetro
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−25 % po kgKobasica Barena Specijal 205 g K Plu
- Idea · Mercator · Roda99,99
487,76 din/kg
−55 % po kgKobasica Pileća Specijal 325 g Y+
- Europrom94,90
- Medius%144,90
292,00 din/kg
−49 % po kgKobasica Specijal Mini 300 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda99,99
333,30 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%Kobasica Barena Pileća Aia 100 g
- Leon%59,99
- Lidl%59,99
- Cash & Carry Plus64,99
+37 prodavnica599,90 din/kg
−16%Kobasica Barena Pileća Pipi Neoplanta 205 g
- Transkom 94149,99
- Super Vero%154,99
- Morava%159,90
+35 prodavnica731,66 din/kg
−25%Kobasica Gudi Neoplanta 300 g
- Idea · Mercator · Roda%194,99
- ZAM209,90
- Aman%209,99
+33 prodavnice649,97 din/kg
−30%Kobasica Pileća Pipi Neoplanta 300 g
- Idea · Mercator · Roda%194,99
- Euro Ša M206,00
- Aman%209,99
+32 prodavnice649,97 din/kg
−29%Kobasica Grill Domaća Carnex 310 g
- Univerexport%239,99
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+34 prodavnice774,16 din/kg
−20%Kobasica Barena Svinjska Gudi Neoplanta 205 g
- Morava%159,90
- Idea · Mercator · Roda%159,99
- Transkom 94159,99
+31 prodavnica780,00 din/kg
−19%Kobasica Barena Pileća sa Sirom Wudy 150 g
- Cash & Carry Plus120,99
- Trnava Promet%124,00
- Leon129,99
+32 prodavnice806,60 din/kg
−24%Kobasica Grill Carnex 280 g
- Europrom%239,90
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+32 prodavnice856,79 din/kg








