Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Belg Čokolada 105 g Nutribella

Keks Belg Čokolada 105 g Nutribella
Pakovanje 105 g 5 prodavnica Barkod 8606020190541
169,00 din
najjeftinije u prodavnici dm
1.609,52 din/kg
Najskuplje je 239,00 din, +41% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
169,00 din1.609,52 din/kg
-
MercatorRadnje: Beograd190,11 din1.810,57 din/kg+21,11 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta190,11 din1.810,57 din/kg+21,11 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta190,11 din1.810,57 din/kg+21,11 din
-
Aksa29 radnji u 19 mesta239,00 din2.276,19 din/kg+70,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Aksa (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 169,00 | 190,11 |
| 01.09.2026. | 169,00 | 190,11 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Nutribella keks belgijska čokolada, 105gAksa
- OM MADE Nutribella keks kom.bel.čok.105gdm
- KEKS BELG ČOKOLADA 105G NUTRIBELLAIdea, Mercator, Roda
- BIOB-NUT.BELG.COKOL.105GPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−44 % po kgKeks GALEB COOKIES čokolada 145 g Pionir
- Metalac Market%129,99
- Trnava Promet141,00
- Euro Ša M146,00
+8 prodavnica896,48 din/kg
−43 % po kgKeks Integralni Čokolada&Narandža Wellness 155 g
- Trnava Promet143,00
- Aman%149,99
- Metro155,00
+29 prodavnica922,58 din/kg
−42 % po kgČokolada Keks Uskrs 160 g Dorina
- Idea · Mercator · Roda%150,00
937,50 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- Aman%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−16%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg
−18%Keks Banini Domaćica Tart Nugat 210 g
- Leon%99,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet127,00
+36 prodavnica476,14 din/kg












