Cene → Lična higijena i kozmetika → Planet mom baby 2u1 kupka/šampon 400ml

Planet mom baby 2u1 kupka/šampon 400ml
Pakovanje 400 ml 2 prodavnice Barkod 8600272078565
899,00 din
najjeftinije u prodavnici dm
2.247,50 din/l
Najskuplje je 1.269,00 din, +41% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
899,00 din2.247,50 din/l
-
Aksa29 radnji u 19 mesta1.269,00 din3.172,50 din/l+370,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aksa (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 899,00 | 1.084,00 |
| 26.09.2026. | 899,00 | 1.084,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Planet mom Gel za kupanje 2 in 1 400mlAksa
- Planet mom baby 2u1 kupka/šampon 400mldm
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−65 % po lKupka i Šampon Baby Fa 250 ml
- Trnava Promet199,00
- Fortuna Market199,99
- Senta Promet217,90
+17 prodavnica796,00 din/l- −62 % po l
Kupka i Šampon 2u1 Baby Roze 400 ml Nevena
- Sunce (Qvattro)343,99
- Tekijanka377,35
- Luki389,00
+1 prodavnica859,98 din/l
−56 % po lNivea Baby Šampon i Kupka 500 ml
- VUM499,99
- Sunce (Qvattro)599,99
999,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima










