Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Plazma Mini Mini Čoko i Banana Preliven Mlečnom Čokola…

Keks Plazma Mini Mini Čoko i Banana Preliven Mlečnom Čokoladom 45 g Bambi
Najskuplje je 79,99 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
64,99 din1.444,22 din/kg
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta69,00 din1.533,33 din/kg+4,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta69,90 din1.553,33 din/kg+4,91 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad69,99 din1.555,33 din/kg+5,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta69,99 din1.555,33 din/kg+5,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta69,99 din1.555,33 din/kg+5,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta69,99 din1.555,33 din/kg+5,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta69,99 din1.555,33 din/kg+5,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta69,99 din1.555,33 din/kg+5,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu69,99 din1.555,33 din/kg+5,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta71,99 din1.599,78 din/kg+7,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta73,00 din1.622,22 din/kg+8,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta73,90 din1.642,22 din/kg+8,91 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 70,99 – 80,99 din73,99 din1.644,22 din/kg+9,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta74,00 din1.644,44 din/kg+9,01 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta74,90 din1.664,44 din/kg+9,91 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta74,97 din1.666,00 din/kg+9,98 din
-
Aleksandrović9 prodavnica: 74,99 din · Negotin, Zaječar, Bor, Kladovo74,99 din1.666,44 din/kg+10,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 674,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3874,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4374,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1074,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb74,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6874,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3674,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9974,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29674,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta74,99 din1.666,44 din/kg+10,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta74,99 din1.666,44 din/kg+10,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta74,99 din1.666,44 din/kg+10,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd74,99 din1.666,44 din/kg+10,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta75,60 din1.680,00 din/kg+10,61 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta78,00 din1.733,33 din/kg+13,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu78,00 din1.733,33 din/kg+13,01 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta79,99 din1.777,56 din/kg+15,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta79,99 din1.777,56 din/kg+15,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Univerexport · Idea · Roda · Mercator · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 64,99 | 73,99 |
| 01.09.2026. | 64,99 | 73,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PLAZMA MINI MINI 45G COKO BANANAAleksandrović
- PLAZMA COKO I BANANA MINI MINI KEKS PRELIVEN COKOLADOM 45GAman
- KEKS PLAZMA MINI MINI COKO BANANA 45GBB Trade
- KEKS PLAZMA MINI MINI COKO BANANA 45grCash & Carry Plus
- PLAZMA MINI MINI COKO I BANANA PRELIVENA COKOLADOM 45GČutura
- PLAZMA MINI MINI COK.BANANA 45GEuroprom
- KEKS PLAZMA MINI MINI ČOKO BAN 45GIdea, Mercator, Roda
- Keks Plazma mini mini coko banana 45gMaxi, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−45 % po kgKeks Plazma Mini Mini Čoko 50 g Bamb
- Europrom39,90
- Idea · Mercator · Roda48,96
- Trlić49,99
798,00 din/kg
−11 % po kgKeks Mini Mini Čoko Cotton Candy Plazma 70 g
- Cash & Carry Plus89,99
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Europrom99,90
+10 prodavnica1.285,57 din/kg
−48 % po kgKeks Medelice Brownie Čoko Medela 40 g
- Cash & Carry Plus29,99
- Leon29,99
- Trlić%29,99
+28 prodavnica749,75 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- Aman%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−16%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg
−18%Keks Banini Domaćica Tart Nugat 210 g
- Leon%99,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet127,00
+36 prodavnica476,14 din/kg





