Cene → Lična higijena i kozmetika → PANTENE LENGHTS maska za kosu 300 ml

PANTENE LENGHTS maska za kosu 300 ml
Pakovanje 300 ml 5 prodavnica Barkod 8006540850145
480,00 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 13.10.
1.600,00 din/l
Najskuplje je 859,99 din, +79% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
480,00 din859,99 din1.600,00 din/l
-
480,00 din879,99 din1.600,00 din/l
-
480,00 din889,99 din1.600,00 din/l
-
dm136 radnji u 48 mesta859,00 din2.863,33 din/l+379,00 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta859,99 din2.866,63 din/l+379,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 859,00 | 859,99 |
| 01.09.2026. | 859,00 | 859,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PANTENE LENGHTS maska za kosu 300 mldm
- MASKA KOSA PANTENE INF LENGHT 300MLIdea, Mercator, Roda
- PANTENE INFINITE LENGHTSMASKA ZA KOSU 300MLLilly
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−55 % po lMaska za Kosu Med i Maslina Popart 500 ml
- Tekijanka358,69
- Prima365,00
- Medius389,99
+6 prodavnica717,38 din/l
−50 % po lMaska za Kosu BIO Keratin Still 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Tekijanka481,87
- RIČ519,99
+5 prodavnica799,98 din/l
−50 % po lMaska za Kosu Argan&Aloe Vera BIO Still 500 ml
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- dm449,00
- Metro499,99
+7 prodavnica799,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−12%Pantene Con Repair&Protect 230 ml
- Europrom399,90
- VP Dima%439,90
- Idea · Mercator · Roda%449,99
+16 prodavnica1.738,70 din/l- −12%
Pantene Sha Repair&Protect 325 ml
- Europrom399,00
- Cash & Carry Plus409,99
- Mikromarket419,80
+11 prodavnica1.227,69 din/l
−20%Pantene Repair&Protect Oil Serum za Kosu 100 ml
- Cash & Carry Plus649,99
- Idea · Mercator · Roda%649,99
- Euro Ša M679,00
+8 prodavnica6.499,90 din/l
Pantene Sampon 200 ml 3u1 Classic Care
- Sunce (Qvattro)252,49
- Cash & Carry Plus279,99
- Trnava Promet295,00
+7 prodavnica1.262,45 din/l
Pantene 100 ml Smooth & Sleek ulje/kosa
- Cash & Carry Plus649,99
- Euro Ša M679,00
- dm699,00
+5 prodavnica6.499,90 din/l
−15%PANTENE SMOOTH&SLEEK maska za kosu 300ml
- Cash & Carry Plus649,99
- dm689,00
- Mega Maxi%749,99
+5 prodavnica2.166,63 din/l
−56%Pantene 3MM Aqualight 200ml ST
- Idea · Mercator · Roda%280,00
- Fortuna Market559,99
- Tekijanka567,13
+2 prodavnice1.400,00 din/l
−9%Pantene Con Classic 230 ml
- Europrom399,00
- Metalac Market491,67
- Lilly%499,99
+4 prodavnice1.734,78 din/l














