Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → NOCCO BCAA+ citrus /zova 330ml

NOCCO BCAA+ citrus /zova 330ml
Pakovanje 330 ml 8 prodavnica Barkod 7340131603064
234,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
712,09 din/l
Najskuplje je 314,99 din, +34% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
234,99 din712,09 din/l
-
Aksa29 radnji u 19 mesta249,00 din754,55 din/l+14,01 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik259,90 din787,58 din/l+24,91 din
-
dm136 radnji u 48 mesta269,00 din815,15 din/l+34,01 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta269,90 din817,88 din/l+34,91 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta299,99 din909,06 din/l+65,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd304,99 din924,21 din/l+70,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta314,99 din954,52 din/l+80,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Aksa · Roda · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 234,99 | 269,45 |
| 26.09.2026. | 234,99 | 269,45 |
| 01.09.2026. | 234,99 | 269,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Nocco BCAA Citrus Zova, 330mlAksa
- ENERGETSKI NAPITAK NOCCO BCAA ZOVA 0.33LAroma, City
- NOCCO BCAA+ citrus /zova 330mldm
- NOCCO NAPITAK GAZIRANI SA AMINOKISELINAMA LIMENKA 033L CITRUSZOVAFortuna Market
- NAPITAK NOCCO BCAA+ CITR ZOVA 330MLIdea, Mercator, Roda
- NOCCO BCAA + CITRUS/ZOVA 0,33LZAM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Nocco Focus Ramonade 330 ml
- Fortuna Market259,90
- dm269,00
- ZAM269,90
+6 prodavnica787,58 din/l
Nocco Focus Grand Sour 330 ml
- Fortuna Market259,99
- dm269,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi282,99
+1 prodavnica787,85 din/l
−52%Nocco Bcaa Jucy Melba 330 ml
- Idea · Mercator · Roda%150,00
- dm269,00
- ZAM269,90
454,55 din/l
NOCCO BCAA Limon 330ml
- Aksa249,00
- Fortuna Market259,90
- dm289,00
754,55 din/l
NOCCO Electrolyte BLOOD ORANGE 355ml
- dm269,00
- Fortuna Market269,99
757,75 din/l
NOCCO Electrolyte LEMON LIME 355ml
- dm269,00
- Fortuna Market269,99
757,75 din/l
Nocco San Citro 330 ml
- dm235,00
- Fortuna Market259,99
712,12 din/l
