Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voda Negazirana Aqua Viva Sport 0,33 l

Voda Negazirana Aqua Viva Sport 0,33 l
Najskuplje je 59,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
44,99 din136,33 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta45,00 din136,36 din/l+0,01 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta46,90 din142,12 din/l+1,91 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta46,99 din142,39 din/l+2,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad46,99 din142,39 din/l+2,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd47,13 din142,82 din/l+2,14 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta47,13 din142,82 din/l+2,14 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta47,13 din142,82 din/l+2,14 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta48,00 din145,45 din/l+3,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta48,90 din148,18 din/l+3,91 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta48,99 din148,45 din/l+4,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta49,00 din148,48 din/l+4,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 48,26 – 51,66 din49,02 din148,55 din/l+4,03 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta49,90 din151,21 din/l+4,91 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta49,90 din151,21 din/l+4,91 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta49,90 din151,21 din/l+4,91 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta49,97 din151,42 din/l+4,98 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta49,99 din151,48 din/l+5,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta49,99 din151,48 din/l+5,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta49,99 din151,48 din/l+5,00 din
-
Aleksandrović20 prodavnica: 49,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Samarinovac, Štubik49,99 din151,48 din/l+5,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3349,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4949,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 649,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/549,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb49,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3849,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 749,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2649,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4349,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1049,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1549,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb49,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-249,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb49,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6849,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3649,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 649,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9949,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29649,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb49,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta49,99 din151,48 din/l+5,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta50,00 din151,52 din/l+5,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd50,00 din151,52 din/l+5,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta52,70 din159,70 din/l+7,71 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu53,00 din160,61 din/l+8,01 din
-
dm136 radnji u 48 mesta53,00 din160,61 din/l+8,01 din
-
54,53 din165,24 din/l+9,54 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun54,53 din
- Beograd · Metro, Krnjača54,53 din
- Beograd · Metro, Vidikovac54,53 din
- Kragujevac · Metro54,53 din
- Niš · Metro54,53 din
- Novi Sad · Metro54,53 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta54,90 din166,36 din/l+9,91 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta54,99 din166,64 din/l+10,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta54,99 din166,64 din/l+10,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta55,00 din166,67 din/l+10,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta59,99 din181,79 din/l+15,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Aman · Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 44,99 | 49,97 |
| 01.09.2026. | 44,99 | 49,97 |
Promene cene
- Soulfood 21.09. 65,99 → 54,99 din -17%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- AKVA VIVA 0.33L VODA pvc sport lockAleksandrović
- AQVA VIVA 0.33 PVC-KNJAZ MILOSAman
- MINERALNA NEGAZIRANA VODA AQUA VIVA SPORT 330MLAroma, City
- VODA AQUA VIVA NEGAZIRANA JUNIOR 0.33L PETBB Trade
- MINER.VODA AQUA VIVA 0.33 PVC KNJAZ MILOSCash & Carry Plus
- VODA AQUA VIVA JUNIOR 330MLČutura
- AQUA VIVA 0,33L SPORT LOCKdm
- AQUA VIVA 0,33L PET - SLEuro Ša M
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−31 % po lVoda Negazirana Aqua Viva 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+37 prodavnica93,98 din/l
−65 % po lVoda Negazirana 5 Stepeni 0,5 l
- Trnava Promet24,00
- Trlić29,99
- Aman32,99
+1 prodavnica48,00 din/l
−59 % po lVoda Iva Negazirana 0500 12
- Trnava Promet28,00
- Sunce (Qvattro)29,99
- VUM32,00
+6 prodavnica56,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Voda Negazirana Prolom 1,5 l
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
Voda Gazirana Knjaz Miloš 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−17%Voda Negazirana Aqua Viva 2,5 l
- Morava%95,00
- Metro95,94
- Profi97,49
+38 prodavnica38,00 din/l
−23%Voda Gazirana Knjaz Miloš 1,75 l
- Cash & Carry Plus58,99
- ZAM%59,90
- Europrom%59,99
+37 prodavnica33,71 din/l
−23%Voda Negazirana Vodavoda Vodica Sport Čep 0,33 l
- Trnava Promet47,00
- Transkom 9447,90
- Aroma%49,99
+37 prodavnica142,42 din/l
Voda Negazirana Aqua Viva 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+37 prodavnica93,98 din/l
−16%Voda Negazirana Aqua Viva 1,5 l
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
+35 prodavnica39,72 din/l
−14%Voda Negazirana Rosa Sport 0,75 l
- Cash & Carry Plus59,99
- Gomex%59,99
- Trnava Promet64,00
+37 prodavnica79,99 din/l
