Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voda Negazirana Aqua Viva 0,75 l NB

Voda Negazirana Aqua Viva 0,75 l NB
Najskuplje je 164,99 din, +37% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
120,00 din160,00 din/l
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta123,99 din165,32 din/l+3,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula124,99 din166,65 din/l+4,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta125,00 din166,67 din/l+5,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta129,90 din173,20 din/l+9,90 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta132,24 din176,32 din/l+12,24 din
-
Metro veleprodaja9 prodavnica: 133,31 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac133,31 din177,75 din/l+13,31 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun133,31 din
- Beograd · Metro, Krnjača133,31 din
- Beograd · Metro, Vidikovac133,31 din
- Kragujevac · Metro133,31 din
- Niš · Metro133,31 din
- Novi Sad · Metro133,31 din
- Palić · Metro133,31 din
- Požarevac · Metro133,31 din
- Šabac · Metro133,31 din
-
Aleksandrović4 prodavnice: 134,99 din · Negotin, Kladovo134,99 din179,99 din/l+14,99 din
adrese radnji ▾
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38134,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43134,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb134,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36134,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta136,00 din181,33 din/l+16,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik139,99 din186,65 din/l+19,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd147,00 din196,00 din/l+27,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 144,99 – 155,99 din147,99 din197,32 din/l+27,99 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta149,99 din199,99 din/l+29,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd149,99 din199,99 din/l+29,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta149,99 din199,99 din/l+29,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta149,99 din199,99 din/l+29,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta159,99 din213,32 din/l+39,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta159,99 din213,32 din/l+39,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu160,00 din213,33 din/l+40,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta164,99 din219,99 din/l+44,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Mercator · Roda · Idea · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 120,00 | 147,00 |
| 22.09.2026. | 120,00 | 147,00 |
| 21.09.2026. | 120,00 | 135,00 |
| 20.09.2026. | 118,99 | 135,00 |
| 01.09.2026. | 118,99 | 134,99 |
Promene cene
- Fortuna Market 01.10. 129,99 → 139,99 din +8%
- Soulfood 01.10. 149,99 → 159,99 din +7%
- Euro Ša M 29.09. 135,00 → 136,00 din +1%
- Gomex 22.09. 134,99 → 149,99 din +11%
- Aman 22.09. 149,99 → 159,99 din +7%
- Sunce (Qvattro) 21.09. 118,99 → 123,99 din +4%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- AKVA VIVA 0.75L STAKLOAleksandrović
- AQUA VIVA 0.75 FLAman
- VODA AQUA VIVA NEGAZIRANA 0.75L STAKLOBB Trade
- MINERALNA VODA AQUA VIVA 0.75L STAKLO KNJAZ MILOSCash & Carry Plus
- AQUA VIVA 0.75L NR GB 1/12Euro Ša M
- VODA AQUA VIVA 075L STAKLO F71Fortuna Market
- VODA AQUA VIVA NEGAZIRANA STAKLO 0.75LGomex
- VODA AQUA VIVA 0,75L STNP KNJAZIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−50 % po lVoda Negazirana Aqua Viva Sport Lock 0,75 l
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet63,00
- ZAM64,90
+36 prodavnica79,99 din/l
−41 % po lVoda Negazirana Aqua Viva 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+37 prodavnica93,98 din/l
−65 % po lIva 0,5 l Negazirana Voda
- Trnava Promet28,00
- Sunce (Qvattro)29,99
- VUM32,00
+6 prodavnica56,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Voda Negazirana Prolom 1,5 l
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
Voda Gazirana Knjaz Miloš 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−17%Voda Negazirana Aqua Viva 2,5 l
- Morava%95,00
- Metro95,94
- Profi97,49
+38 prodavnica38,00 din/l
−17%Voda Gazirana Knjaz Miloš Limun 1,25 l
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
- RIČ%74,99
+37 prodavnica59,59 din/l
−23%Voda Gazirana Knjaz Miloš 1,75 l
- Cash & Carry Plus58,99
- ZAM%59,90
- Aman%59,99
+37 prodavnica33,71 din/l
−23%Voda Negazirana Vodavoda Vodica Sport Čep 0,33 l
- Trnava Promet47,00
- Transkom 9447,90
- Aroma%49,99
+37 prodavnica142,42 din/l
Voda Negazirana Aqua Viva 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+37 prodavnica93,98 din/l
−16%Voda Negazirana Aqua Viva 1,5 l
- Aman%57,99
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
+37 prodavnica38,66 din/l







