Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA REBOOT 0,75L

VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA REBOOT 0,75L
Pakovanje 750 ml 34 prodavnice Barkod 8600037004181
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
133,32 din/l
Najskuplje je 139,00 din, +39% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
99,99 din133,32 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta107,00 din142,67 din/l+7,01 din
-
Leon48 radnji u 32 mesta107,99 din143,99 din/l+8,00 din
-
Metro veleprodaja9 prodavnica: 112,99 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac112,99 din150,65 din/l+13,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun112,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača112,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac112,99 din
- Kragujevac · Metro112,99 din
- Niš · Metro112,99 din
- Novi Sad · Metro112,99 din
- Palić · Metro112,99 din
- Požarevac · Metro112,99 din
- Šabac · Metro112,99 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta114,90 din153,20 din/l+14,91 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta114,99 din153,32 din/l+15,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta115,00 din153,33 din/l+15,01 din
-
dm136 radnji u 48 mesta119,00 din158,67 din/l+19,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta119,00 din158,67 din/l+19,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta119,90 din159,87 din/l+19,91 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta119,90 din159,87 din/l+19,91 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu119,99 din159,99 din/l+20,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta119,99 din159,99 din/l+20,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad119,99 din159,99 din/l+20,00 din
-
Aleksandrović22 prodavnice: 119,99 - 129,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik119,99 din159,99 din/l+20,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33119,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49119,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6119,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5119,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb119,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38119,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7119,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26119,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43119,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10119,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15119,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb119,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2119,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb119,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68119,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36119,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25119,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6119,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99119,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296119,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb119,99 din
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb129,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta119,99 din159,99 din/l+20,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta124,97 din166,63 din/l+24,98 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta125,00 din166,67 din/l+25,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu127,00 din169,33 din/l+27,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta129,90 din173,20 din/l+29,91 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta129,99 din173,32 din/l+30,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta129,99 din173,32 din/l+30,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta129,99 din173,32 din/l+30,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta129,99 din173,32 din/l+30,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta129,99 din173,32 din/l+30,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta130,99 din174,65 din/l+31,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta132,99 din177,32 din/l+33,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 128,99 – 139,99 din132,99 din177,32 din/l+33,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd134,99 din179,99 din/l+35,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta134,99 din179,99 din/l+35,00 din
-
134,99 din179,99 din/l+35,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta134,99 din179,99 din/l+35,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta137,99 din183,99 din/l+38,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta139,00 din185,33 din/l+39,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 99,99 | 124,99 |
| 23.09.2026. | 99,99 | 124,99 |
| 22.09.2026. | 99,99 | 125,00 |
| 20.09.2026. | 99,99 | 126,00 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 124,99 |
Promene cene
- Soulfood 21.09. 155,99 → 129,99 din -17%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- AK.VIVA 0.75L REBOOT PET ZELENAAleksandrović
- AQUA VIVA REEBOT 0.75LAman
- AQUA VIVA SPORT REBOOT 0.75L PETAroma, City
- VODA AQUA VIVA REBOOT 0.75L PETBB Trade
- MINERALNA VODA AQUA VIVA REBOOT 0.75L KNJAZ MILOSCash & Carry Plus
- VODA AQUA VIVA REBOOT 0,75Čutura
- aqua viva ISOTONIC REBOOT 750 mldm
- AQUA VIVA ISOTONIC REBOOT 0.75lEuroprom
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−40 % po lVODA NEGAZIRANA AQUA VIVA SPORT LOCK 0,75L
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet63,00
- ZAM64,90
+36 prodavnica79,99 din/l
−30 % po lVODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 0,5L
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l- −65 % po l
VODA FINA 0,5L PET NEGAZIRANA
- Tekijanka23,54
- ZAM24,90
- VUM24,99
+4 prodavnice47,08 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ 0,5L
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+39 prodavnica93,98 din/l
VODA NEGAZIRANA PROLOM 1,5L
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 0,5L
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−17%VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 2,5L
- Maxi%91,99
- Mega Maxi%91,99
- Profi%91,99
+38 prodavnica36,80 din/l
−20%VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ LIMUN 1,25L
- Euro Ša M%73,90
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
+38 prodavnica59,12 din/l
−23%VODA NEGAZIRANA VODAVODA VODICA SPORT ČEP 0,33L
- Trnava Promet47,00
- Transkom 9449,90
- Aroma%49,99
+37 prodavnica142,42 din/l
−23%VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ 1,75L
- Cash & Carry Plus58,99
- Šumadija Market59,90
- ZAM%59,90
+37 prodavnica33,71 din/l
−14%VODA NEGAZIRANA ROSA SPORT 0,75L
- Cash & Carry Plus59,99
- Gomex%59,99
- Trnava Promet64,00
+37 prodavnica79,99 din/l



