Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voda Gazirana Knjaz Miloš Breskva 0,33 l

Voda Gazirana Knjaz Miloš Breskva 0,33 l
Najskuplje je 69,99 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
49,99 din151,48 din/l
-
Aleksandrović3 prodavnice: 54,99 din · Negotin, Bor54,99 din166,64 din/l+5,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4954,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 754,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1554,99 din
-
56,99 din172,70 din/l+7,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun56,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača56,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac56,99 din
- Kragujevac · Metro56,99 din
- Niš · Metro56,99 din
- Novi Sad · Metro56,99 din
- Šabac · Metro56,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta57,00 din172,73 din/l+7,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta59,00 din178,79 din/l+9,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta59,00 din178,79 din/l+9,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta59,90 din181,52 din/l+9,91 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta59,90 din181,52 din/l+9,91 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta59,90 din181,52 din/l+9,91 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta59,90 din181,52 din/l+9,91 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta59,97 din181,73 din/l+9,98 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta59,99 din181,79 din/l+10,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad59,99 din181,79 din/l+10,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta59,99 din181,79 din/l+10,00 din
-
59,99 din181,79 din/l+10,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta59,99 din181,79 din/l+10,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta59,99 din181,79 din/l+10,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta59,99 din181,79 din/l+10,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd59,99 din181,79 din/l+10,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta59,99 din181,79 din/l+10,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu59,99 din181,79 din/l+10,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 58,83 – 62,90 din60,19 din182,39 din/l+10,20 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova62,99 din190,88 din/l+13,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta63,00 din190,91 din/l+13,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu64,00 din193,94 din/l+14,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta64,99 din196,94 din/l+15,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta64,99 din196,94 din/l+15,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik64,99 din196,94 din/l+15,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta65,00 din196,97 din/l+15,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta65,99 din199,97 din/l+16,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta69,90 din211,82 din/l+19,91 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta69,99 din212,09 din/l+20,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Idea · Roda · Mercator · Univerexport · Aman · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 49,99 | 59,99 |
| 01.09.2026. | 49,99 | 59,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KNJAZ BRESKVA 0.33L LIMAleksandrović
- VODA GAZIRANA AROMATICNA BRESKVA 0.33L CAN KNJAZ MILOSAman
- KNJAZ MILOS AROMATICNI BRESKVA 0,33LAroma, City
- VODA KNJAZ AROMATICNI BRESKVA 0.33L LIMBB Trade
- MINERALNA VODA AROMA BRESKVA 0.33l CAN KNJAZCash & Carry Plus
- KNJAZ MILOS BRESKVA 0.33L CAN 1/12Euro Ša M
- KNJAZ MILOS BRESKVA 0.33l CANEuroprom
- VODA KNJAZ MILOŠ 033L AROMATIČNI BRESKVA LIMENKAFortuna Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−21 % po lVoda Gazirana Knjaz Miloš Breskva 0,5 l
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet63,00
- Aleksandrović64,99
+30 prodavnica119,98 din/l
−38 % po lVoda Gazirana Knjaz Miloš 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−34 % po lVoda Gazirana Knjaz Miloš Mandarina 0,5 l
- Leon50,01
- Sunce (Qvattro)54,99
- Cash & Carry Plus59,99
+25 prodavnica100,02 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Voda Negazirana Prolom 1,5 l
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
Voda Gazirana Knjaz Miloš 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−17%Voda Negazirana Aqua Viva 2,5 l
- Morava%95,00
- Metro95,94
- Profi97,49
+38 prodavnica38,00 din/l
−23%Voda Gazirana Knjaz Miloš 1,75 l
- Cash & Carry Plus58,99
- ZAM%59,90
- Europrom%59,99
+37 prodavnica33,71 din/l
−23%Voda Negazirana Vodavoda Vodica Sport Čep 0,33 l
- Trnava Promet47,00
- Transkom 9447,90
- Aroma%49,99
+37 prodavnica142,42 din/l
Voda Negazirana Aqua Viva 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+37 prodavnica93,98 din/l
−16%Voda Negazirana Aqua Viva 1,5 l
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
+35 prodavnica39,72 din/l
−17%Voda Gazirana Knjaz Miloš Limun 1,25 l
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
- Sunce (Qvattro)%74,99
+37 prodavnica59,59 din/l



